Smay klapy
Wiadomości 23 lut
WIENKRA

Firma WIENKRA to synonim wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalizmu w dziedzinie klimatyzacji. WIENKRA to lider dystrybucji klimatyzacji, który na przestrzeni 30 lat swojej działalności wyróżnia się wyjątkowym podejściem do Klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, firma systematycznie poszerza swój obszar działania w całej Polsce. Nowo powstałe oddziały to bezpośrednia odpowiedź na coraz większe zainteresowanie produktami z bogatej oferty handlowej Wienkra.

Oddziały WIENKRA w Polsce
Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu w Krakowie, gdzie przy ulicy Kotlarskiej 34 znajduje się siedziba główna firmy. Kolejne krakowskie oddziały zlokalizowane są przy ulicy Rzemieślniczej 20G oraz w Kokotowie. Z myślą o kolejnych strategicznych miastach powstały kolejno duże oddziały w Warszawie i we Wrocławiu.

Co wyróżnia nasze oddziały?

  • Showroomy klimatyzatorów – najlepsze klimatyzatory na rynku w jednym miejscu!
    Z myślą o instalatorach i ich Klientach powstały showroomy klimatyzatorów. Showroomy klimatyzatorów to wyjątkowe miejsce, chętnie odwiedzane przez instalatorów, gdzie dzięki jednej wizycie mogą poznać aktualne trendy w branży oraz zobaczyć najlepsze modele klimatyzatorów na rynku. Specjalnie dla instalatorów przygotowaliśmy pełne wsparcie marketingowe w postaci katalogów, ulotek oraz cenników, które mogą dalej dystrybuować do swoich Klientów. Duży wybór wiodących marek takich jak AUX, LG, SEVRA, TOSHIBA, Mitsubishi Electric pozwala z kolei klientom ostatecznym szybko podjąć decyzję i wybrać klimatyzator spełniający ich oczekiwania.

  • Doradztwo techniczne – wysoce wykwalifikowana kadra służy pomocą!
    Kompetentna i sympatyczna kadra chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie doboru najlepszych systemów klimatyzacyjnych. W przypadku większych inwestycji, zespół WIENKRA oferuje wsparcie na każdym etapie inwestycji. Bogate porfolio najlepszych urządzeń na rynku pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów oraz inwestorów.

  • Odbiory osobiste – Towar od ręki!
    W oddziałach WIENKRA, Klienci mogą odebrać towar osobiście w dogodnym terminie. Wszystkie strategiczne pozycje z oferty handlowej są zawsze dostępne od ręki we wszystkich magazynach w całej Polsce. Odwiedzając oddział i showroom można od razu dokonać zakupu bez zbędnych formalności. Każdy oddział realizuje wysyłki na terenie całego kraju każdego dnia. Przemyślana organizacja oraz infrastruktura oddziałów pozwala na raealizację większości zamówień w 24h.  

 

ODDZIAŁY WIENKRA w Polsce:

WIENKRA KRAKÓW
ul. Kotlarska 34A
31-539 Kraków
wienkra@wienkra.pl

ul. Rzemieślnicza 20G
30-347 Kraków
tel. +48 12 428 55 00
wienkra@wienkra.pl

WIENKRA WARSZAWA
ul. Sokołowska 15
05-090 Janki
wienkra-waw@wienkra.pl

WIENKRA WROCŁAW
al. Armii Krajowej 61
50-541 Wrocław
wienkra-wro@wienkra.pl

 

Skontaktuj się z firmą WIENKRA