Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 20 sty
TOSOT
Agregaty skraplające TOSOT w nowoczesnym biurowcu pod Warszawą

Systemy TOSOT zadbają o odpowiedni klimat na terenie budynku Grey Corner. Nasze rozwiązania będą wspomagać zaopatrzenie 2500m2 powierzchni użytkowej w wysokiej jakości powietrze. Realizacją projektu zajmie się krakowska firma CentroClima.

Nowoczesne agregaty skraplające z serii TMV5 firmy TOSOT, wyposażone w wydajne sprężarki inwerterowe DC wspomogą pracę central wentylacyjnych zaopatrujących w powietrze świeże przestrzenie obiektu Grey Corner w Ząbkach. Dzieki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, urządzenia są odporne na przegrzanie nawet przy długim czasie działania jednocześnie wyróżniając się wyższą efektywnością. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki komfort użytkownikom oraz zapewnia cichą pracę przez cały okres działania. Ponadto agregaty TMV 5 posiadają aż dwa tryby energooszczędne, które ograniczą koszty eksploatacyjne nawet o 20%. Jednostki zostaną użyte w planie wentylacji mechanicznej.

Grey Corner to nowoczesny budynek znajdujący się przy ul. Powstańców 25H w Ząbkach. Oferuje aż 1350m2powierzchni biurowej do wynajęcia. Na terenie obiektu znajduje się również 56 miejsc parkingowych dla samochodów oraz pas zieleni. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w 2019 roku.

Tagi: TOSOT