Wiadomości 4 kwi
5 powodów, dla których warto postawić na TOSOT

fot. TOSOT

Już od 15 lat korzystamy z nowoczesnej technologii. Nieustannie rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę – wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oraz wciąż udoskonalamy parametry techniczne i użytkowe urządzeń TOSOT, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów – projektantów i zarządców nieruchomości. Dlaczego wybierają nasze systemy?

Niezawodne technologie.

Należymy do grona najszybciej rozwijających się dostawców urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Nowoczesne systemy klimatyzacji typu VRF oferowane są w kilku różnych propozycjach modułowych, w zależności od preferencji i wymagań technologicznych. Znajomość rynku i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło nam na  stworzenie elastycznej i szerokiej oferty systemów klimatyzacji – łączymy najwyższą jakość produktów i usług z optymalną ceną.

Oferta dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Bogata oferta skierowana do różnych grup docelowych to podstawa właściwego doboru technologii i elastycznego podejścia do realizowanych projektów. Specjalizujemy się w systemowych rozwiązaniach dla obiektów komercyjnych, w tym m.in. dla biur, hoteli, obiektów sportowych oraz galerii handlowych i sklepów. Nasza oferta to również szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych segmentowi wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego oraz klientom indywidualnym.

Możliwości i rozwiązania.

W TOSOT wierzymy w nieustanny rozwój i nadążanie za zmianami w segmentach klientów indywidualnych i biznesowych. Koncentrując się na sprawach istotnych dla użytkowników naszych systemów, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, a także urządzenia o ponadprzeciętnych parametrach technicznych i użytkowych.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

W naszych działaniach zawsze stawiamy na funkcjonalność i dostosowanie się do wymagań użytkowników. Nasza oferta produktowa to odpowiedź na oczekiwania rynku, z zapewnieniem fachowego doradztwa i indywidualnego podejścia do każdej realizacji.  Modułowe systemy VRF otwierają zupełnie nowe możliwości dla wykonawców i projektantów. Chcemy, by TOSOT był postrzegany jako marka mądrego wyboru, który jest konsekwencją najlepszej relacji ceny do jakości.

Pewność wyboru i zaufanie.

Globalne doświadczenie na wielu rynkach i sprawdzone technologie TOSOT w branży klimatyzacyjnej sprawiają, że wybór naszych systemów to pewność optymalnego rozwiązania w rozsądnej cenie. TOSOT to wiarygodna firma, której zaufało już wielu klientów indywidualnych i biznesowych, podejmując współpracę przy najbardziej wymagających realizacjach na całym świecie.

Tagi: TOSOT
gift