Oferta archiwalna
Praca 11 sty 2018
Praca | Danfoss | Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk | Grodzisk

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu. Do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu w Grodzisku poszukujemy osoby na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

miejsce pracy: Grodzisk

Twoje zadania:

  • Naprawa układów automatyki i mechaniki maszyn
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • Identyfikacja i realizacja czynności predykcyjnych

Twój profil:

  • Wykształcenie: min. techniczne, kierunkowe
  • Znajomość poniższych zagadnień w stopniu umożliwiającym samodzielną diagnostykę i naprawę maszyn: elektryka, automatyka i systemy sterowania PLC; pneumatyka, układy próżniowe i hydraulika; mechanika i budowa maszyn; rysunek techniczny i dokumentacja elektryczna, pneumatyczna, mechaniczna (w języku angielskim)
  • Podejście prewencyjne i predykcyjne do utrzymania maszyn w ruchu
  • Dbałość o bezpieczeństwo, porządek i pracę wg. obowiązujących standardów
  • Komunikatywność i rzetelność
  • Chęć poznawania i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Otwartość na wiedzę i chęć do dzielenia się wiedzą
  • Świadomość i skupienie na celach działowych i produkcyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją

Dodatkowe atuty:

  • Wieloletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP G1E, G2E, G3E
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu CMMS Maximo

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV i listu motywacyjnego do działu HR lub wysłanie na adres mailowy rekrutacja@danfoss.com. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 22 755 05 78.

Nie określamy czasu do zamknięcia aplikacji, rozpatrujemy aplikacje na bieżąco i zamykamy rekrutację w momencie znalezienia właściwego kandydata.

 Więcej szczegółów oferty