Oferta archiwalna
Praca 19 mar 2018
Praca | Danfoss | Staż w Dziale Marketingu | Grodzisk Mazowiecki

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Do naszego zespołu w Dziale Marketingu dywizji Heating w Grodzisku poszukujemy osoby na praktyki lub staż.

Twoje zadania:

  • prowadzenie projektu/ów w ramach działań digital – B2C i B2B
  • kontakt i współpraca z agencjami i dostawcami materiałów marketingowych
  • wsparcie przy analizach sprzedaży i promocji
  • współpraca z działami sprzedaży i technicznym
  • współpraca z siecią dystrybucji Danfoss

Twój profil:

  • Student lub absolwent; preferowane kierunki: Marketing i Zarządzanie
  • Znajomość j. polskiego (w stopniu bardzo dobrym) oraz j. angielskiego (komunikatywna)
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Zainteresowanie tematyką marketingu, analizami rynku i sprzedaży, obszarem digital
  • Dokładność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność łatwego budowania relacji, szczególnie z działami Sprzedaży,
  • Systematyczność, otwartość na pomoc innym
  • Dostępność: w zależności od możliwości kandydata/ki od 2-3 dni do 5 dni tygodniowo
  • Praca w Grodzisku Mazowieckim (okolice Warszawy)

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży technicznej
  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu
  • Płatny staż w międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do obiadów pracowniczych
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem naszej strony i zamieszczanie CV w j. polskim i/lub j. angielskim.