Oferta archiwalna
Praca 20 kwi 2018
Praca | Danfoss |  Specjalista ds. kadr i relacji pracowniczych | Grodzisk Mazowiecki

Dołącz do pracowników firmy Danfoss i bądź częścią zespołu pasjonatów, nieustannie zaangażowanych i oddanych temu, co robią. Obecnie do naszej siedziby w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Relacji Pracowniczych. Naszym nadrzędnym celem we wszystkich obszarach działalności, jest zatrudniać odpowiednich ludzi we właściwym czasie, z odpowiednimi kwalifikacjami na odpowiednich stanowiskach. Aby osiągnąć ten cel współpracujemy z naszymi kierownikami oraz naszą globalną i regionalną społecznością HR, tworząc wykwalifikowane i godne zaufania partnerstwa biznesowe. Wyznaczaj nowe standardy dzięki swojej codziennej wysokiej wydajności i zadbaj o przyszły rozwój Engineering Tomorrow wyznaczając ścieżki rozwoju oraz definiując sposoby rozpoznawania osiągnięć naszych pracowników.

Specjalista ds. kadr i relacji pracowniczych

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Twoje obowiązki:
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z aktualnymi przepisami oraz standardami wewnętrznymi
  • Realizacja polityki personalnej zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Zatrudnianie cudzoziemców
  • Sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Realizacja polityki wynagrodzeń i benefitów; administracja benefitami pracowników
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu kadr i płac na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Doradztwo oraz wsparcie dla pracowników w sprawach personalnych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
  • Udział w projektach HR oraz wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę zespołów
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość systemów SAP
  • Praktyczna wiedza z zakresu zagadnień prawa pracy
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego oraz wiedza z zakresu procedur i przepisów imigracyjnych
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz sumienność

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowy indywidualny program emerytalny, dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The position will be closed down once we have found the right candidate.