Oferta archiwalna
Praca 28 mar 2018
Praca | Danfoss | Kontroler Finansowo-Operacyjny | Bielany Wrocławskie

Danfoss to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej, produktów z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji a także przetwornic częstotliwości do silników i komponentów automatyki przemysłowej. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w budownictwie, rolnictwie, przemyśle i innych obszarach. W zakładach Danfoss Power Solutions zlokalizowanych na terenie Bielan Wrocławskich produkujemy wysokiej jakości komponenty hydrauliczne pozwalające opracowywać innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pojazdy typu "off-highway" (wolnobieżne) mogą pchać, ciągnąć, napędzać, podnosić i przewozić z zapewnieniem precyzji, mocy i ogromnej wydajności.

Obecnie poszukujemy Kontrolera Finansowo-Operacyjnego, który odpowiadać będzie za stałe monitorowanie tego, jak realizujemy nasze cele finansowe. Twoje wyniki w dostarczaniu wartościowych danych oraz szczegółowych prognoz dotyczących rynku i rozwoju pozwolą nam już dzisiaj tworzyć inżynierię jutra.

Zakres obowiązków:

  • Kalkulacja kosztów wytworzenia produktów
  • Identyfikacja i analiza odchyleń od standardów
  • Tworzenie budżetu kosztów zmiennych, monitorowanie jego wykonania oraz analiza odchyleń
  • Tworzenie comiesięcznych raportów finansowych
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów w SAP
  • Wsparcie w działaniach zmierzających do optymalizacji procesów
  • Udział w rozwoju istniejących i wdrażaniu nowych narzędzi analitycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Znajomość SAP
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację wyznaczonych celów, terminowość i dokładność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowy indywidualny program emerytalny, dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie)
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie