Oferta archiwalna
Praca 24 sty 2018
Praca | Danfoss | Inżynier Procesu | Tuchom

W chwili obecnej poszukujemy dwóch Inżynierów Procesu, którzy dołączą do naszego zespołu w Tuchomiu k/ Gdańska.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Tuchom

Twoje zadania:

  • Terminowe wykonywanie dokumentacji technicznej i weryfikacja jej poprawności merytorycznej i jakościowej
  • Optymalizacja konstrukcji węzłów cieplnych pod względem rozwiązań technologicznych i kosztowych
  • Poprawność kalkulacji normy czasu i kosztów materiałowych do zamówienia
  • Ciągła poprawa efektywności procesu
  • Standaryzacja produktu (komponenty, konstrukcja)
  • Prowadzenie i czynny udziału w projektach
  • Systemowe rozwiązywanie problemów oraz wprowadzanie usprawnień
  • Zarządzanie dokumentacją do zamówienia w systemie

Współudział w:

  • Opracowywaniu strategii rozwoju produktu
  • Kreowaniu nowych rozwiązań technicznych oferowanych produktów

Twój profil:

  • Wyższe wykształcenie techniczne – profil Mechatronika
  • Doświadczenie zawodowe w dziale produkcji lub inżynieryjnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Ms Office i programów CAD
  • Łatwość komunikacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności negocjacyjne
  • Zdolności analityczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień ciepłowniczych
  • Znajomość systemu ERP SAP
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The position will be closed down once we have found the right candidate.