Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 10 gru
LG
Zoptymalizowane rozwiązania LG HVAC dla obiektów hotelowych

Marka LG stała się synonimem dostarczania najnowocześniejszych produktów, które wzbogacają życie ich użytkowników. Firma LG Electronics wykracza poza oferowanie innowacyjnych produktów, aby dostarczać rozwiązania biznesowe, które zapewniają sukces klientom i partnerom. Dotyczy to wielu kategorii produktowych i branża klimatyzacyjno-wentylacyjna nie jest wyjątkiem.

W hotelarstwie menadżerowie hoteli ponoszą kompleksową odpowiedzialność za zarządzanie komfortem gości, zapewnienie energooszczędności ich obiektu oraz utrzymanie optymalnego działania wszystkich systemów w obiekcie. Firma LG umożliwia menadżerom hoteli osiągnięcie swoich celów dzięki rozwiązaniom zoptymalizowanym pod kątem dogodnych, wydajnych i niezawodnych zastosowań hotelowych.

Optymalizacja pod kątem komfortu

Renoma hotelu w dużej mierze opiera się na doznaniach jakich goście doświadczają podczas pobytu. Chociaż hotele oferują wiele udogodnień, aby zapewnić gościom jak najlepsze wrażenia podczas pobytu, utrzymanie komfortowej kontroli klimatu w tych zróżnicowanych przestrzeniach może stanowić wyzwanie. Od korytarzy z wysokimi sufitami po pokoje gościnne, sale konferencyjne i spa – rozwiązania LG HVAC zapewniają optymalny komfort w luksusowych hotelach na całym świecie. Systemy VRF, LG Multi V 5 zapewniają możliwość ogrzewania i chłodzenia dużych przestrzeni, takich jak hole czy restauracje, a jednostki wewnętrzne, takie jak LG DUAL Vane Cassette mogą zapewnić przepływ powietrza w odległości nawet do 5 metrów od sufitu do podłogi. Szeroka gama jednostek wewnętrznych zapewnia jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie, zapewniając przy tym elegancką i spójną estetykę w całym obiekcie.

Zoptymalizowany pod kątem efektywności energetycznej

Oszczędzanie energii i redukcja kosztów operacyjnych są na szczycie listy priorytetów dla administratorów hoteli, a rozwiązania LG HVAC właśnie to zapewniają. Zaawansowane systemy Multi V z odzyskiem ciepła umożliwiają obiektom ponowne wykorzystanie ciepła odpadowego z ogrzewania i chłodzenia. Systemy te mogą nie tylko zapewnić jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie, ale mogą również zapewnić ciepłą wodę użytkową do pryszniców czy udogodnień, takich jak kryte baseny. Firma LG zapewnia również kompleksowe rozwiązania centralnego sterowania, które można zintegrować z hotelowym systemem BMS w celu usprawnienia kontroli nad całym obiektem. Scentralizowane sterowanie i monitorowanie zapewniane przez LG BECON pozwala administratorom trzymać rękę na pulsie i zarządzać wszystkim z jednego miejsca, od szczegółowego planowania po precyzyjne monitorowanie zużycia energii we wszystkich pomieszczeniach w hotelu.

Zoptymalizowany pod kątem niezawodności

Regularny serwis i wsparcie techniczne są niezbędne dla niezawodności i długiej żywotności produktu. Każdy system jest inny i wymaga niestandardowych usług oraz dbałości o szczegóły. Dzięki rozwiązaniu LG BECON inżynierowie są w stanie zdalnie monitorować każdy element systemu, a nawet proaktywnie uzyskiwać do niego dostęp, gdy element wymaga serwisu lub wymiany, zanim wystąpi problem. Rozwiązania diagnostyczne, takie jak LG MV, również pomagają technikom szybko i skutecznie określić przyczyny wszelkich problemów występujących w całym systemie i zapewnić precyzyjną usługę w celu rozwiązania wszelkich problemów na miejscu.

Firma LG Electronics dąży do zapewnienia idealnego rozwiązania, które spełnia unikalne potrzeby każdego z jej klientów. Każdy hotel ma inne wymagania, a my jesteśmy dumni z tego, że możemy sprostać indywidualnym wyzwaniom stawianym przez każdy obiekt. Nieustannie będziemy nadal wprowadzać innowacje i optymalizować nasze produkty i usługi, aby zagwarantować sukces naszym klientom.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach hotelowych LG: https://www.lg.com/pl/business/hotel
Zadaj pytanie naszemu doradcy: https://strefaklimatyzacji.pl/kontakt/przedstawiciele/

 

Tagi: LG
LG