Wiadomości 15 sty
WIGMORS
Zestaw do mycia klimatyzatorów - osłona Rectorseal Desolv Cleaning Kit - Nowość w ofercie WIGMORS

fot. WIGMORS

Skuteczne oczyszczenie i zdezynfekowanie jednostek wewnętrznych klimatyzatorów split często stanowi nie lada wyzwanie. I to nawet nie z powodu trudności samej czynności, ale ze względu na konieczność pozostawienia w niezmienionym stanie całego otoczenia mytego parownika. Zwłaszcza jeśli zamierzamy użyć ciśnieniowego spryskiwacza… I tu z pomocą przychodzi nam zestaw DesolvTM Cleaning Kit firmy Rectorseal.

DesolvTM Cleaning Kit zaprojektowany został do stosowania z jednostkami wewnętrznymi klimatyzatorów typu split. Stanowi najlepszą metodę na to, aby szybko i bezpiecznie oczyścić parowniki, nie martwiąc się przy tym o zalanie ścian czy innych przedmiotów w otoczeniu mytego urządzenia.

DesolvTM Cleaning Kit nadaje się do stosowania z praktycznie wszystkimi modelami klimatyzatorów i umożliwia ich dokładne oczyszczenie przy użyciu spryskiwaczy ciśnieniowych.

Opatentowane rozwiązania chronią ściany i inne przedmioty przez zniszczeniem, bezpiecznie odprowadzając wodę z zanieczyszczeniami do wiadra (dzięki długiemu rękawowi worka również w przypadku wysoko zamontowanych urządzeń). Po ukończeniu pracy wszystkie elementy zestawu wystarczy zapakować do wiadra (w komplecie) i wygodnie przetransportować w miejsce następnego zlecenia. DesolvTM Cleaning Kit to po prostu nowy komfort pracy!

W zestawie znajdują się m.in. 2 worki do odprowadzania zanieczyszczeń a także wiadro wyposażone w blokadę zamknięcia i uszczelnienie, aby uniknąć przypadkowego wylania zawartości w pomieszczeniu.

Cechy:

  • Kompletny zestaw: 2 worki ze stelażem, rama z linkami, wsporniki mocujące, wiadro, szczotka i inne akcesoria
  • Zapobiega zalaniu ścian i przedmiotów otaczających jednostkę wodą i/lub środkiem czyszczącym
  • Łatwy w montażu i transporcie
  • Worek wyposażony w 240 cm rękaw do odprowadzania zanieczyszczeń

Zapytaj o produkt

Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych

14 sie 1
Wiadomości Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych
Nicko
Nicko
Nie ma się co dziwic. Przydomowa stacja elektryczna zawsze sie przydaje. U nas co prawda jest, ale i tak częściej odwiedzamy stacje... - 17 sie