Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 4 mar
WIGMORS
Sprężarki Danfoss Bock dostępne w WIGMORS

Mamy przyjemność poinformować, że - jako autoryzowany Partner Danfoss – staliśmy się dystrybutorem sprężarek Danfoss BOCK.

Sprężarek Bock nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To najczęstszy wybór do komercyjnych i przemysłowych systemów chłodniczych na całym świecie, obejmujących klimatyzację, chłodzenie, ogrzewanie, odzysk ciepła i pompy ciepła.

W 2023 r. Bock został przejęty przez koncern Danfoss. Od tego czasu sprężarki – oraz inne produkty Bock – stały się częścią oferty tego znanego producenta.

Oferta Danfoss BOCK obejmuje sprężarki półhermetyczne i otwarte. Sprężarki na tradycyjne czynniki, czynniki HFO o niskim współczynniku GWP, węglowodory oraz na dwutlenek węgla (sprężarki transkrytyczne i podkrytyczne). W ofercie znaleźć można ponadto sprężarki zgodne z ATEX, przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem (dla czynników syntetycznych i węglowodorowych) oraz aluminiowe sprężarki półhermetyczne i otwarte dla zastosowań mobilnych (klimatyzacja autobusów i pociągów, transport chłodniczy oraz inne).

 

 Więcej informacji o sprężarkach Danfoss Bock