Smay klapy
Wiadomości 19 sie 2020
ROCKWOOL
Zapytaj o cenę i montaż ocieplenia przez stronę ROCKWOOL

Jeżeli zamierzasz budować dom i szukasz izolacji jak również wykonawcy, który ją zamontuje nowe narzędzie do wysyłania zapytań o cenę, dostępne na stronie rockwool.pl jest właśnie dla Ciebie. Teraz zamiast szukać najlepszych materiałów ociepleniowych i rozwiązań w internecie, wysyłać e-maile, dzwonić i dowiadywać się w wielu miejscach, możesz szybko i łatwo otrzymać gotową ofertę odpowiadającą na wszystkie Twoje potrzeby - od produktów, aż po montaż. To wszystko za pomocą aplikacji kierującej do autoryzowanych Dystrybutorów i fachowych Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL.

Za pośrednictwem tej nowej aplikacji, w prosty sposób wyślesz zapytanie, zarówno o dostępność i cenę produktów z wełny skalnej do Dystrybutorów ROCKWOOL, jak i o koszt wykonania izolacji przez Certyfikowanych Wykonawców. W prostych krokach wybierasz rodzaj przegrody, wpisujesz ilość metrów kwadratowych, którą chcesz ocieplić, a aplikacja wskazuje Tobie konkretne produkty, ilość paczek lub rolek jaką warto kupić. W kolejnych krokach za pomocą domyślnej mapy wyszukasz dystrybutora i wykonawcę, znajdujących się w najbliższej okolicy.

Dla własnej wygody, możesz określić konkretny termin dostawy materiałów izolacyjnych i termin wykonania ocieplenia. Następnie podając dane dotyczące miejsca inwestycji i kontaktowe, możesz automatycznie wysłać zapytanie do nieograniczonej liczby Dystrybutorów ROCKWOOL i Certyfikowanych Wykonawców. Dzięki temu będziesz mógł porównać oferty i wybrać najbardziej Ci pasującą.

Decydując się na Certyfikowanego Wykonawcę ROCKWOOL masz gwarancję, że korzystasz z usług z profesjonalisty, który wykona izolację z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Bądź również pewien, że otrzymasz materiały z wełny skalnej, którymi nie tylko skutecznie zatrzymasz ciepło w domu, ale także zabezpieczysz budynek przed ogniem. Poprawisz także akustykę pomieszczeń, wprowadzając do wnętrza przyjemną ciszę, a dzięki paroprzepuszczalności zapewnisz sobie dobry dla zdrowia mikroklimat.

Narzędzie dla Inwestorów stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy mają mało czasu, szukają optymalnych rozwiązań ocieplenia domu oraz cenią sobie rzetelność i profesjonalizm. Ta nowa funkcja w naszym serwisie umożliwia łatwy kontakt z dystrybutorami wełny skalnej i wykonawcami ociepleń. Mamy nadzieję, że nasze najnowsze rozwiązanie ułatwi wszystkim Klientom planującym budowę lub remont domu, dotarcie do najlepszej oferty produktów z wełny skalnej, a także specjalistów, którzy wykonają izolację profesjonalnie i zgodnie z wytycznymi ROCKWOOL. Łukasz Glapa - Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia

Reasumując: Korzystając z aplikacji oszczędzisz czas i pieniądze. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Zarówno informacje o autoryzowanych punktach dystrybucji, fachowych wykonawcach, jak i uzyskasz ofertę cenową na interesujące Cię produkty z wełny skalnej ROCKWOOL i ich montaż.

Odwiedź stronę https://www.rockwool.pl/lp/zapytaj-o-cene/, wypełnij formularz, podając wymagane dane,  a wybrani przez Ciebie Dystrybutorzy i/lub Certyfikowani Wykonawcy ROCKWOOL przedstawią Ci ofertę.

ROCKWOOL