Wiadomości 18 lut
VTS
Wielki powrót nagrzewnic VOLCANO z silnikiem AC | Teraz w promocji

Królewska jakość, drapieżna cena.

Nagrzewnice wodne VOLCANO z silnikami AC

Do Eshopu VTS dumnie wkraczają, w królewskim stylu i drapieżnej cenie, łatwe w montażu, proste w obsłudze i tak dobrze znane klientom silniki AC. Nagrzewnice z silnikami AC dostępne są w ofercie jako alternatywa dla bardziej zaawansowanychtechnologicznie urządzeń z silnikami EC.

Nasi klienci mogą teraz wybierać między prostymi w obsłudze i nieco tańszymi w zakupie urządzeniami z silnikami AC, a energooszczędnymi i ekonomiczniejszymi w dłuższej eksploatacji nagrzewnicami z nowoczesnymi silnikami EC. Nasi klienci, poza szerokim wyborem urządzeń, mogą dokonać ich zakupu w promocyjnej cenie. 30% rabatu w dalszym ciągu obowiązuje na kurtyny powietrzne WING, nagrzewnice wodne VOLCANO oraz dedykowaną do ich obsługi automatykę. Dodatkowo, dokonując zakupu urządzenia WING lub VOLCANO na naszych klientów czeka darmowa dostawa na terenie Polski.

Kup online w VTS e-shop

VTS jest producentem zaawansowanych technicznie produktów dla branży HVAC wykorzystującym innowacyjne technologie w obszarze badań projektowych, produkcji i logistyki. Masowa skala produkcji umożliwia oferowanie urządzeń w konkurencyjnych cenach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Jan Paluch, E-commerce Manager, jan.paluch@vtsgroup.com, phone: +48605055794