Wiadomości 13 paź
GREE
Wielka, jubileuszowa obniżka cen pomp ciepła VERSATI na GREE HEAT DAYS!

Tylko teraz pompy ciepła Gree można kupić taniej nawet o 2500 zł netto! Dodatkowo do każdej pompy Gree zakupionej w październiku, Autoryzowany Instalator Gree otrzymuje bon o wartości 500 zł netto. Bon można wykorzystać na zakup dowolnych produktów Gree u swojego Dystrybutora.

A to nie wszystko!

W ramach GREE HEAT DAYS Autoryzowani Instalatorzy Gree mogą skorzystać z kilku akcji promocyjnych na klimatyzację:

  • EXTRA DEAL 5% to promocja obejmująca urządzenia klimatyzacyjne RAC, LCAC i GMV, na które można zyskać dodatkową premię cenową 5% przy każdej transakcji.
  • HOT DEAL, czyli bestsellerowa oferta na klimatyzatory do ogrzewania, w której modele split Lomo Luxury Plus i Fairy White są tańsze o 500 zł netto.
  • EASY DEAL umożliwia zakup urządzeń Lomo Luxury Plus w systemie Multi Free Match Plus w promocyjnych cenach - już od 990 zł netto.

Dla wszystkich Instalatorów systemów VRF marki GREE czeka też specjalna oferta na urządzenia GMV. Promocje łączą się w ramach tych samych kategorii produktowych. Szczegóły akcji dostępne są na gree.pl oraz u Dystrybutorów GREE.

Akcja GREE HEAT DAYS to zaproszenie do wspólnego świętowania jubileuszu marki Gree w Polsce. To już 20 lat, od kiedy Free Polska dostarcza na rynek polski jakościowe i innowacyjne rozwiązania z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Jako wyłączny dystrybutor marki Gree w Polsce wraz z siecią Partnerów i Dystrybutorów skutecznie realizuje swoją misję, wpływając aktywnie na transformację energetyczną oraz poprawę komfortu życia swoich klientów.

#świętujzGREE #pompyciepla #pompaciepla #gree #klimatyzacja #vrf