Wiadomości 20 kwi

Z historią sięgającą 1989 roku jesteśmy marką rozpoznawalną na arenie międzynarodowej w branży urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Wyznaczamy trendy i łamiemy schematy.

Działamy na 5 kontynentach w 50 krajach
Oferujemy najwyższą jakość jako standard niezależnie od strefy klimatycznej, w której pracują nasze urządzenia. Ponad 500 wysoko wykwalifikowanych pracowników każdego dnia wspiera sprzedaż, instalację oraz serwis VTS na całym świecie. Posiadamy centra produkcyjno-logistyczne w miastach takich, jak: Warszawa, Moskwa, Atlanta, Dubaj, Szanghaj, Bangalore.

Just-in-time”
Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy unikalny w branży system oparty na koncepcji „Just-in-time”, który pozwala dostarczać setki urządzeń dziennie w najodleglejsze zakątki świata. System ten wspomagany jest przez oprogramowanie do doboru urządzeń online, co skraca czas między zamówieniem a dostawą do 1 tygodnia. Połączenie ceny, niezawodności i elastyczności w konfiguracji tworzy produkt opłacalny zarówno dla inwestorów, projektantów, jak i wykonawców.

Wyposażyliśmy ponad 50 000 budynków
Nasze urządzenia, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, sprawdziły się w ponad 50 tysiącach budynków na całym świecie: w szpitalach, centrach handlowych, sieciach sklepów, obiektach sportowych, fabrykach, 5-gwiazdkowych hotelach i prestiżowych budynkach biurowych. Niezależnie od miejsca, klimatu i warunków eksploatacji, ponad 800 000 urządzeń VTS zainstalowanych na całym świecie dostarcza prawie 11 200 000 m³ powietrza każdej godziny, zapewniając komfortowe środowisko do życia i pracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h – VTS e-shop
VTS to nowoczesna i sprawnie zarządzana firma, która błyskawicznie reaguje na zmieniające się potrzeby Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość wygodnych zakupów w naszym sklepie internetowym VTS e-shop. Sklep firmowy oferuje nagrzewnice, kurtyny powietrzne, automatykę oraz części serwisowe do central VENUTS. Teraz zakupy są szybkie, łatwe i przyjemne - bez wychodzenia z domu czy biura.

Porady ekspertów
Z myślą o naszych Klientach prowadzimy BLOG VTS gdzie nasi eksperci w prosty sposób omawiają najważniejsze kwestie związane z naszymi urządzeniami. Masz wątpliwości? Nie wiesz jak podłączyć lub skonfigurować urządzenie? Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

 

 

Tagi: VTS VTS e-shop
gift