Wiadomości 24 wrz
Smay
SMAY rozdaje rośliny!

fot. Smay

Kompania World Green Building Week. W SMAY wierzymy, że dobry klimat w budynkach tworzą nie tylko ludzie, ale warunki w jakich pracują. Dlatego dbamy o świeże powietrze we wnętrzach, ale również energooszczędne rozwiązania wentylacyjne, które zmniejszają zużycie energii w codziennym funkcjonowaniu biurowca i tym samym wpływają na ochronę środowiska naturalnego.

Budynki są jak żywe organizmy, zużywają tlen i energię, czerpią z bogactw tego świata i współtworzą klimat. My wiemy, jak wspomóc ich poprawne funkcjonowanie, obniżyć koszty zużycia energii na doprowadzenie odpowiedniej ilości powietrza do wnętrz, zadbanie o komfort cieplny ludzi w budynkach i równowagę tlenową nawet w zatłoczonych w pomieszczeniach.

Odbierz roślinę i zadbaj o jakość powietrza w swoim otoczeniu! Dołącz do kampanii i pomóż nam budować lepszą przyszłość!

Więcej informacji Napisz do nas

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej porady na temat ekologicznych rozwiązań dla obiektu, sprawnie działającej wentylacji bytowej, ochrony pożarowej, która wykorzystuje energooszczędne rozwiązania. Nasze biuro projektowe i doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji w całej Polsce.

Jako część kampanii rozdamy naszym klientom rośliny doniczkowe, aby więcej zieleni zagościło w ich biurach.

Właśnie z tego powodu włączyliśmy się w ogólnoświatową kampanię World Green Building Week wspierającą rozwiązania dla zdrowych, zielonych i odpornych na zmiany klimatu budynków. Tegoroczna kampania potrwa od 23 do 29 września, a jej celem przewodnim jest zwiększenie świadomości w zakresie emisji dwutlenku węgla na wszystkich etapach cyklu życia budynku. Kampania pod hasłem #BuildingLife ma zachęcić do stosowania nowych praktyk i innego spojrzenia dla ograniczenia emisji dwutlenku węgla przez budynki.

W czasie ogólnoświatowej kampanii World Green Building Week promujemy eko-wentylację na żądanie, która optymalizuje pracę całego systemu grzewczo-sanitarnego obiektu.

Tagi: Smay ekologia
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście