Wiadomości 17 sty
Przyjazna i ekologiczna architektura - Forum Ekspertów

Agnieszka Szczepaniak, architekt, dyrektor do spraw rozwoju oraz dyrektor zarządzający pracowni AP Szczepaniak zabierze głos w panelu dyskusyjnym "Zielone budownictwo" podczas konferencji Forum Ekspertów. Wydarzenie odbędzie się 5 marca 2020 r. w Warszawie.

Nowoczesna, dynamiczna, przyjazna i ekologiczna. Taka jest jej architektura, która tworzy miasta, osiedla i jakość życia. Współpracowała przy prestiżowych i nagradzanych projektach pracowni AP Szczepaniak, m.in.: Nowa Papiernia, Dyrekcyjna 33, Skwer Orla Powstańców Śląskich, WBO Park Jedności, Górka PaFaWag, Długosz Business Park, Krakowska 29 i Atal Towers. Razem z zespołem jest laureatką wielu branżowych nagród, m.in.: International Property Awards, Piękny Wrocław czy Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015.

Agnieszka Szczepaniak to również Przewodnicząca Konwentu Rady Społecznej Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i urbanistyka, studiów podyplomowych w zakresie Szacowania Nieruchomości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami na Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”.

Forum Ekspertów - przestrzeń spotkania, dialogu i wymiany opinii - gromadzi przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, dostawców i producentów związanych z rynkiem budowlanym. Głównym tematem kolejnej edycji konferencji będzie zmiana klimatu w budownictwie. W części pierwszej podsumujemy najciekawsze zakończone w 2019 roku i planowane inwestycje, w panelu dyskusyjnym poświęconym zielonemu budownictwu głos zabiorą architekci oraz inwestorzy. W drugiej części spotkania zainicjujemy w gronie ekspertów dyskusję na temat nowoczesnego budownictwa. W części trzeciej analityk Kompasu Inwestycji przedstawi prognozę zmian na rynku budowlanym w latach 2019-2021. Konferencja odbędzie się 5 marca 2020 r. w Warszawie.

 Więcej informacji o Forum Ekspertów

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!