SMAY - Katalog produktów
Wiadomości 27 kwi 2020
Carel
Produkcja CAREL we Włoszech została wznowiona

fot. CAREL

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem wydanym przez włoski rząd, w szczególności z rozszerzeniem kodów ATECO (klasyfikacja działalności gospodarczej), 15 kwietnia 2020 r. nasz zakład w Brugii w prowincji Padwa wznowił znaczną część działalności produkcyjnej. Dotychczas wprowadzone inicjatywy dotyczące pracowników biurowych we Włoszech są nadal aktualne, a pracownicy nadal pracują z domu, aby zagwarantować obsługę klienta.

„Ze względu na bezpieczeństwo, które jest naszym najwyższym priorytetem, oraz nagłą sytuację nadzwyczajną która przewyższyła oficjalne protokoły, musieliśmy stawić czoła zagrożeniu i staramy się go zminimalizować, starając się jednocześnie aby w jak najmniejszym stopniu wpłynęło to na biznes naszych klientów i partnerów”, komentuje Francesco Nalini, Dyrektor Generalny Grupy CAREL.

CAREL był w stanie częściowo złagodzić skutki blokady wprowadzonej we Włoszech, działając na pełnych obrotach w swoich zakładach w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Niemczech, Chorwacji i Chinach. Rzeczywiście, moce produkcyjne w zakładach w dwóch ostatnich krajach zostały ostatnio zwiększone, aby w miarę możliwości zrekompensować deficyt produkcji we Włoszech.

„CAREL po raz kolejny potwierdza najwyższą staranność w zarządzaniu tą sytuacją i będziemy nadal podejmować wszelkie niezbędne środki, aby jak najlepiej chronić zdrowie naszych pracowników, zarówno we Włoszech, jak i za granicą”, podsumował Nalini. „Teraz zaczynamy patrzeć na nadchodzące miesiące, podczas których będziemy koncentrować się na zrozumieniu przyszłych scenariuszy w świecie, które przez pewien czas mogą być zupełnie inne, ale w których klimatyzacja, chłodzenie i nawilżanie będą odgrywać jeszcze większą ważną rolę w ochronie zdrowia ludzi ”.

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście