Smay klapy
Wiadomości 30 gru
LG
 Odpowiedni klimat dzięki systemom LG HVAC: zastosowania komercyjne

Stworzenie sprzyjającego środowiska dla klientów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego sklepu detalicznego. Ale co, jeśli potrzebujesz zarządzać klimatem na niewiarygodnie dużej przestrzeni z setkami sklepów, restauracji, dużych atriów i kin? To osiągnięcie nie tylko wymaga wydajnego systemu HVAC, zdolnego do utrzymania komfortowych temperatur w obiekcie, ale także wymaga zróżnicowanego zestawu rozwiązań, które mogą zaspokoić potrzeby każdej przestrzeni, jednocześnie efektywnie zarządzając kosztami energii.

Komercyjne obiekty, takie jak centra handlowe i supermarkety, mają wyjątkowe potrzeby, które stanowią wyzwanie dla administratorów obiektów, jeśli chodzi o kontrolę klimatu i zużycie energii. Rozwiązania LG HVAC zapewniają klientom różnorodne warianty, kontrolę klimatu, wydajności i zarządzanie energią, których potrzebują, aby odnieść sukces w kompleksach komercyjnych na całym świecie.

Różnorodność w projektowaniu

Estetyka może nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi na głowy, gdy myślisz o systemach HVAC, ale w obiekcie takim jak ekskluzywne centrum handlowe design jest ważnym czynnikiem dla każdego najemcy sklepu detalicznego. Jednostki wewnętrzne, takie jak LG ArtCool, kasety 4-stronne DUAL Vane i kasety okrągłe, oferują luksusowe wzornictwo pasujące do nowoczesnych wnętrz sklepów detalicznych. Równie ważna jest różnorodność w działaniu. Duże otwarte supermarkety i punkty gastronomiczne lub atria w centrach handlowych również wymagają rozwiązań o dużej wydajności, które niezawodnie utrzymują chłód w ogromnych przestrzeniach. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom LG HVAC administratorzy obiektów mają różnorodne opcje wydajności i jednoczesnego zarządzania klimatem w wielu różnych przestrzeniach. Mniejsze jednostki zewnętrzne zapewniają również elastyczność konfiguracji instalacji, umożliwiając bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni również poza obiektem komercyjnym.

Duża wydajność dla utrzymania odpowiedniego komfortu

Tworzenie komfortowego środowiska dla kupujących jest niezbędne, aby detalista osiągnął sukces w sprzedaży. Kiedy administrator centrum handlowego współpracuje z LG, może mieć pewność, że ich najemcy będą w stanie zapewnić swoim klientom komfort bez względu na wielkość i konfigurację ich sklepu. Jednocześnie rozwiązanie LG Multi V VRF wraz z centralami wentylacyjnymi i agregatami chłodniczymi zapewnia niezawodną wydajność i precyzyjną kontrolę potrzebną do skutecznego zarządzania klimatem w otwartych przestrzeniach.

Kontrola efektywności i zarządzanie energią

Jednym z głównych problemów każdego administratora obiektu jest zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie kosztów. Rozwiązania LG HVAC zapewniają odpowiednią wydajność i zarządzanie energią w celu obniżenia kosztów eksploatacji. Autorska sprężarka inwerterowa Ultimate Inverter firmy LG zastosowana w modelach Multi V 5 zapewnia szerszy zakres pracy do 165 Hz, co poprawia wydajność i niezawodność. Inteligentna kontrola obciążenia Dual Sensing Control wykrywa zarówno temperaturę, jak i wilgotność, zapewniając precyzyjne zarządzanie temperaturą i bardziej komfortowe warunki. Ponadto, agregaty wody lodowej LG Scroll zapewniają również obiektom komercyjnym energooszczędną i przyjazną dla środowiska alternatywę ogrzewania i chłodzenia. Praca ze zmienną prędkością pozwala agregatom LG Scroll Chiller pracować w szerokim zakresie częstotliwości, co ogranicza straty energii, ponieważ jednostki mogą ściśle dopasować moc wyjściową do wymaganego obciążenia. Kompleksowe sterowanie systemem jest jednym z najważniejszych czynników ograniczających zużycie energii i ułatwiających ogólne zarządzanie systemem. Kontrola operacji w czasie rzeczywistym, zdalne monitorowanie i szczegółowe harmonogramy dają administratorom obiektów przewagę w zakresie usprawniania działania systemu i zarządzania energią.

* Produkty i rozwiązania mogą się różnić w zależności od kraju i warunków pracy.

Tagi: klimatyzacja
LG