Wiadomości 19 sie
SYSTHERM
Nowy showroom Systherm w Poznaniu

fot. Systherm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, pragnących zapoznać się z funkcjonalnościami oferowanych przez nas klimatyzatorów, stworzyliśmy dedykowane miejsce, w którym z bliska i w komfortowy sposób przybliżamy ofertę klimatyzacyjną SYSTHERM.

Nasz nowo otwarty SHOWROOM inspiruje i stwarza idealną możliwość do tego, aby zapoznać się z najnowszymi trendami branży klimatyzacyjnej. Znajdziesz w nim najnowsze modele klimatyzatorów GREE, SAMSUNG, MISTUSBISHI i DAIKIN oraz  bestsellery światowego rynku.

Wszystkie jednostki ścienne można dokładnie obejrzeć, sprawdzić jak prezentują się w zróżnicowanym otoczeniu i aranżacjach oraz zapoznać się ze wszystkimi funkcjami technicznymi.

Odwiedź nasz ekskluzywny showroom i zobacz jak się prezentują modele klimatyzatorów najlepszych marek. Na miejscu dostępne są również prezentacje multimedialne, karty produktowe, katalogi oraz cenniki marek, które posiadamy w swojej ofercie.

Nasi doświadczeni specjaliści omówią szczegółowe funkcje, a Ty zyskasz możliwość wygodnego doboru klimatyzatora  – wedle swoich potrzeb i oczekiwań.

Galeria

Tagi: Systherm
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście