Plebiscyt Klimatyzatorów 2021
Wiadomości 9 cze 2020
Cool
Nowość - NET Pakiet! Czyli chiller "pod ręką"

fot. Cool

Wprowadzamy z dniem 1 czerwca 2020 roku opcję monitoringu bezprzewodowego dla wybranego typoszeregu naszych chillerów. Opcję ta nazywamy NET Pakiet i jest dostępny dla chillerów ze sterownikami Danfoss model MCX serii AQUACOOL oraz AQUACOOL GREEN, wyposażonych w sprężarki spiralne oraz półhermetyczne tłokowe.

NET Pakiet za pośrednictwem technologii GSM umożliwia podgląd parametrów pracy urządzenia w bardzo prosty sposób z użyciem przeglądarki internetowej w komputerze lub na urządzeniach mobilnych. Uwaga: elementy NET Pakietu montowane w urządzeniu są nieodpłatne natomiast transmisja danych (czyli korzystanie) przez okres pierwszych 24 miesięcy odbywa się na koszt PPH COOL!

Możliwe są dwa poziomy dostępu:

  • z pozycji użytkownika – dostęp do podstawowych parametrów pokazanych na rysunku 1
  • z pozycji administratora – pełny dostęp dla serwisu PPH COOL.

Dostęp do parametrów pracy chillera z pozycji użytkownika pozwala klientowi końcowemu/operatorowi mieć stały podgląd na stan pracy urządzenia, możliwość podejrzenia ewentualnych alarmów (istnieje również możliwość powiadomień o alarmie mailem).

Z pozycji administratora serwis PPH COOL może szybko zdiagnozować urządzenie, a w porozumieniu z klientem końcowym/operatorem wykonać działania serwisowe. NET Pakiet składa się z:

  • routera z anteną zewnętrzną
  • oprogramowania wizualizacyjnego
  • karty SIM
  • umowy z operatorem sieci komórkowej na transmisję danych z limitem 5GB na okres 24 miesięcy na koszt PPH COOL (czyli na okres standardowej gwarancji)

Po upływie 24 miesięcy użytkownik może dalej korzystać z pakietu po dokonaniu cesji umowy z operatorem sieci komórkowej lub zawrzeć umowę serwisową z PPH COOL i korzystać z NET Pakietu w ramach tejże umowy.

Więcej informacji zainteresowani mogą uzyskać w regionalnych biurach sprzedaży, których lista znajduje się na stronie cool.pl

Tagi: chiller Cool
Cool

PPH COOL jako firma produkcyjno-handlowa, istniejąca na rynku od ponad 35 lat jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla inwestorów oraz wykonawców. Firma produkuje własne urządzenia serii AQUACOOL (czynnik chłodniczy R410A i R134A) oraz AQUACOOL GREEN (R290-propan) i stosownie do wymagań klienta oferuje energooszczędne systemy klimatyzacyjne i chłodnicze dobrane optymalnie do rodzaju inwestycji. Na terenie całego kraju firma może pochwalić się swoimi referencjami.

Te najbardziej rozpoznawalne to systemy chłodnicze sieci supermarketów, linii technologicznych zakładów przetwórstwa spożywczego, instalacje chłodnicze lodowisk otwartych i zamkniętych, a także instalacje klimatyzacji komfortu budynków użyteczności publicznej (biura, hotele, uczelnie itd.).

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście