SMAY - Katalog produktów
Wiadomości 14 lip
Carel
Nowe narzędzie rozszerzonej rzeczywistości w CAREL

fot. CAREL

Pandemia i wynikające z niej ograniczenia spowodowały rozważenie narzędzi, których używamy w pracy oraz testowanie nowych rozwiązań.

W CAREL, oprócz wdrożenia na dużą skalę pracy zdalnej, wprowadzono narzędzia rzeczywistości rozszerzonej w celu wspierania organizacji szkoleń i usług między zakładami produkcyjnymi. „Pod koniec lutego nie mogliśmy przekroczyć granicy i dotrzeć do naszych kolegów z fabryki w Chorwacji, którzy poprosili o nasze wsparcie”, wyjaśniła Andrea Maniero, Kierownik ds. Produkcji Cyfrowej. „Zdaliśmy sobie sprawę, że pilnie potrzebujemy realnej alternatywy dla bezpośredniego wsparcia. Technologia podsunęła rozwiązanie i w rekordowym czasie wprowadziliśmy system rozszerzonej rzeczywistości do wspierania zdalnie personelu technicznego i pracowników w czasie rzeczywistym”.

Przyjęte rozwiązanie to system rozszerzonej rzeczywistości obejmujący urządzenie do łącznosci i oprogramowanie, umożliwiające  wirtualną współpracę w czasie rzeczywistym za pośrednictwem zdalnych interakcji audio / wideo. Ten rodzaj współpracy będzie miał również wpływ na sposób szkolenia pracowników i wsparcie dla bardziej wrażliwych operacji lub  krytycznych problemów.

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście