Wiadomości 1 sie
Clima Gold
Nowa siedziba i fabryka Clima Gold na Pomorzu

fot. Clima Gold

Rok 2019 to czas zmian w firmie Clima Gold produkującej nowoczesne centrale wentylacyjne z pełną automatyką sterującą, dla klientów polskich i zagranicznych. Z myślą o ciągłym rozwoju, chęci wprowadzania nowych produktów oraz rozszerzaniu rynków zbytów o kolejne zagraniczne, powstała nowa fabryka Clima Gold na Pomorzu.

Dzięki dofinansowaniu projektu „Budowa nowej hali produkcyjnej w Rumi oraz zakup maszyn w celu wprowadzenia do oferty nowych produktów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020″ – od lipca br. Clima Gold prężnie działa pod nowym adresem przy ul. Krzemowej 4 w Rumi koło Gdyni.

Nowa linia produkcyjna, prasa krawędziowa, stanowisko pomiarowo-kalibracyjne - wszystko to usprawniło dotychczasowy proces produkcji. Dzięki temu firma z sukcesem wprowadza nowe produkty na rynek oraz ma możliwość konstruować nowe centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne o ulepszonej i innowacyjnej konstrukcji.

Celem firmy Clima Gold jest ciągła dbałość o wysoką jakość produktów oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom i wymaganiom nowopowstających obiektów w Polsce i za granicą. Wszystko po to, aby urządzenia wentylacyjne marki Clima Gold działały sprawnie i wydajnie przez długi czas ich użytkowania.

Poszerzając grono Klientów, dzięki większym możliwościom produkcji, firma Clima Gold stale się rozwija. Zdobywanie nowego doświadczenia w zakresie obiektów, takich jak: szpitale, laboratoria, centra medyczne, obiekty przemysłowe, obiekty sportowe, obiekty biurowe i użyteczności publicznej, przekłada się bezpośrednio na innowacyjne rozwiązania w produkcji systemów wentylacyjnych.

Lista obiektów Clima Gold dostępna

Wszystkie produkty Clima Gold są projektowane i produkowane zgodnie z bieżącymi wymogami norm m.in. ISO 9001:2015, certyfikatami zgodności TÜV: PN:EN 1886:2008, PN-EN 13053+A1:2011, DIN 1946-4:2008 oraz posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny oraz zgodność z wymogami Unii Europejskiej CE.

Poznaj produkty marki Clima Gold

Galeria

Tagi: Clima Gold
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście