Wiadomości 25 lip
Carel
Nowa fabryka CAREL w Chinach.

fot. CAREL

Ponad 15 000 metrów kwadratowych przeznaczonych na badania, rozwój oraz innowacje technologiczne. Nowa fabryka Grupy Carel została zainaugurowana 16 lipca na obszarze Suzhou, jednej z najbardziej innowacyjnych i ważnych dzielnic technologicznych w Chinach. W przecięciu wstęgi wzięli udział założyciele firmy Luigi Nalini i Luigi Rossi Luciani oraz CEO Grupy Francesco Nalini, przedstawiciele Suzhou New District, Wang Mo, Huang Feng i Simon Xie oraz włoski konsul w Szanghaju Michele Cecchi, który osobiście otworzył Ceremonię.

Nowa fabryka oddziału CAREL Electronic Suzhou, który istnieje od 2005 r., została stworzona w celu wzmocnienia produkcji na rynku chińskim i umocnienia obecności Grupy w regionie Azji i Pacyfiku. Na ponad 15 000 metrów kwadratowych nowego kompleksu znaczna część będzie poświęcona badaniom i rozwojowi, gdzie poprzez swoje innowacyjne laboratorium skoncentruje się na rozwoju nowych technologii. Około 50 pracowników zatrudnionych w działach R&D przyczyni się do rozwoju centrum badawczego jako głównego ośrodka kluczowych kompetencji, przydatnych przy opracowywaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami wszystkich klientów CAREL w Chinach i w całym regionie APAC.

„Budując pierwszy zakład w 2005 r., byliśmy przekonani o znaczeniu inwestowania na tym rynku” - powiedział Francesco Nalini, dyrektor generalny Carel Group podczas ceremonii. „Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w dzielnicy Suzhou potwierdza, że ​​podjęliśmy właściwą decyzję w przeszłości i otwiera wielkie perspektywy na przyszłość. Budowa symbolizuje nasze ciągłe zaangażowanie i rozwój centrum w Chinach jako punkt odniesienia dla całej Azji ”.

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście