Wiadomości 2 sty
SEVRA
Najwyższy stopień filtracji powietrza w klimatyzatorach naściennych SEVRA

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji powietrza w klimatyzatorach naściennych SEVRA.

Czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu.

Oddychaj świeżym i bezpiecznym powietrzem w swoim domu. Dzięki zaawansowanemu jonizatorowi Cold Plasma, klimatyzator skutecznie wyeliminuje z Twojego otoczenia nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, takie jak bakterie, wirusy i alergeny.

Jonizator Cold Plasma w standardzie.

Jonizator produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otaczania i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodzą z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząsteczki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. eliminacja dymu papierosowego i zapachów.

Podstawowe filtry powietrza -filtr o strukturze plastra miodu i filtr o zwiększonej gęstości.

Wszystkie klimatyzatory naścienne marki SEVRA posiadają standardowo zainstalowany podstawowy filtr powietrza - o strukturze plastra miodu lub o zwiększonej gęstości -który skutecznie wyłapuje unoszące się we wnętrzu zanieczyszczenia, takie jak kurz i pył.

Filtry opcjonalne -zaawansowany system filtracji powietrza.
Dzięki dodatkowym filtrom powietrza, jednostki naścienne SEVRA mogą zapewnić zaawansowaną ochronę przed konkretnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dostępnych jest aż sześć różnego rodzaju filtrów: filtr z węglem aktywnym, filtr z jonami srebra, filtr PM 2.5, filtr antybakteryjny, filtr z witaminą C oraz filtr z enzymami litycznymi.

Filtr z węglem aktywnym 
Węgiel aktywny, dzięki swoim doskonałym właściwościom absorpcyjnym, ma zdolność szybkiego pochłaniania szkodliwych substancji gazowych znajdujących się w powietrzu, między innymi formaldehydu czy amoniaku. Poprzez efektywne zatrzymywanie związków organicznych, filtr węglowy dobrze neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Filtr z jonami srebra
Wysokoefektywny filtr o silnych właściwościach anty bakteryjnych i antyseptycznych, zapewniający wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu. Jony srebra posiadają zdolność silnego przyciągania bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów. Przenikają do wewnętrznej struktury komórek drobnoustrojów, powodując ich obumieranie. Dzięki możliwościom samoregeneracji, jony trwale i długoterminowo powstrzymują rozwój bakterii w powietrzu.

Filtr PM 2,5 
Filtr PM2,5 wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów (pył zawieszony PM10, PM2,5), które stanowią główny składnik smogu, i które są jednymi najbardziej szkodliwych dla zdrowia człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych. Filtr usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Filtr antybakteryjny
Filtr antybakteryjny działa sterylizująco na wszystkie rodzaje bakterii. Kurz i unoszące się na nim drobnoustroje są zatrzymywane na antybakterynej powierzchni filtra. Dzięki znajdującym się tu bakteriobójczym substancjom, ich rozwój zostaje zahamowany.

Filtr z witaminą C 
Filtr uwalnia do powietrza w pomieszczeniu witaminę C, która jest wchłaniana przez skórę człowieka. Witamina C poprawia jędrność skóry przez stymulację produkcji kolagenu, chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, a nawet zmniejsza poziom stresu. Żywotność filtra z witaminą C wynosi około 2 lat.

 

SEVRA

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!