Wiadomości 8 lip
Kupujmy klimatyzatory u autoryzowanego instalatora, a nie w internecie czy markecie!

Z racji zmieniających się warunków klimatycznych Polacy coraz częściej decydują się na zakup oraz instalację klimatyzacji. Ceny klimatyzacji stały się bardziej przystępne i coraz więcej osób może sobie na nią pozwolić. Niemniej jednak, niektórzy z nas w poszukiwaniu najniższej ceny udają się do internetu lub marketu budowlanego. Niestety, w przypadku klimatyzatorów zakup w internecie lub markecie napędzony niską ceną to bardzo ryzykowny pomysł.

Zachęcamy wszystkie osoby planujące zakup klimatyzatora do skorzystania z usług profesjonalnego instalatora zamiast szukania urządzeń a własną rękę.

5 najważniejszych powodów, dla których warto kupić klimatyzator u instalatora

1. Niska cena w markecie i internecie = Niska jakość wykonania 
Cena u instalatora jest równie atrakcyjna

Urządzenia zakupionie u instalatorów pochodzą od sprawdzonych dostawców, dlatego mamy pewność, że produkt jest 100% oryginalny!
Klimatyzacje z popularnych „sieciówek” bardzo często nie należą do sprzętów wysokiej jakości. Niska jakość komponentów wpływa na mało efektywną pracę urządzeń (niska wydajność, głośność pracy itp.) Marketowe klimatyzatory są często przechowywane i transportowane w niewłaściwy sposób, co również może wpłynąć na wadliwą pracę i awaryjność urządzenia.                                                                                                                                                                                                                                              
2. Profesjonalny dobór klimatyzatora
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia instalatorów!
Wsparcie fachowca na etapie doboru klimatyzatora jest bardzo ważne. Źle dobrane urządzenia nie będą spełniały swoich funkcji. Tylko profesjonalny instalator poleci nam idealny model pod kątem poboru prądu, głośności pracy oraz mocy.

Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście

3. Profesjonalny montaż klimatyzatora
Zanim kupisz klimatyzator sam - znajdź instalatora, który zgodzi się na instalację!
Należy pamiętać, że zgodnie z aktualnymi przepisami instalator zobowiązany jest do posiadania odpowiednich uprawnień i certyfikatów. Instalatorzy niechętnie świadczą usługi instalacji urządzeń pochodzących z niewiadomych źródeł.
Klimatyzator jest drogim urządzeniem i dlatego zalecamy, aby został zainstalowany przez doświadczonych instalatorów. W przeciwnym wypadku mogą wystąpić nie tylko straty materialne, lecz również niewłaściwe działanie i spadek efektywności pracy.

4. Gwarancja
Uważaj z gwarancją!
Gwarancja na klimatyzatory obowiązuje tylko w przypadku gdy urządzenie zostało prawidłowo zainstalowane przez specjalistę z uprawnieniami. W innym przypadku automatycznie tracimy gwarancję.

5. Serwis
Brak częśći zamiennych to najczęstszy problem!
Niestety zdarza się, że klimatyzacje ulegają popsuciu. W przypadku zakupu tego urządzenia w markecie nie mamy możliwości wezwania autoryzowanego serwisu, który w razie awarii przyjedzie do naszego domu i na miejscu usunie usterkę. Oprócz tego bardzo trudno o części zamienne, mogące w wielu przypadkach uratować nas przed wymianą całego klimatyzatora.

Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście