Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 23 sie
Ventia
NOWOŚĆ - Mocowanie skraplacza Galileo SGL od Tecnosystemi by HAVACO

Uchwyt ścienny Galileo SGL Tecnosystemi by HAVACO do mocowania jednostek zewnętrznych klimatyzatorów. Wyprodukowany z wysokiej jakości blachy ocynkowanej galwanicznie, malowanej proszkowo na kolor biały RAL 9002. Charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz doskonałym, precyzyjnym wykonaniem.

Brak przenoszenia wibracji zapewniają wysokiej klasy materiały tłumiące, regulowane przegubowe wsporniki zamontowane z tyłu mocowania oraz amortyzatory drgań "NO SHOCK", które są w dwóch kolorach – ciemnoszare są twardsze i montuje się tam, gdzie jednostka jest cięższa, czyli od strony sprężarki.

Karbowana poprzeczka mocująca umożliwia stabilne zakotwiczenie i maksymalną precyzję regulacji odległości między ramionami nośnymi wspornika.

Podpory są przystosowane do montażu tacy ociekowej na skropliny i dzięki długiemu otworowi montażowemu zapewniają dużą możliwość regulacji.

Precyzyjny montaż ułatwia również wbudowana poziomica.

Mniejsze obciążenie punktowe ściany - regulowane na wysokość przegubowe tylne wsporniki.

Uchwyt ścienny jest testowany i certyfikowany dla ciężaru statycznego równego 1,5-krotności deklarowanego udźwigu i sprzedawany w komplecie z: regulowanymi i przegubowymi tylnymi wspornikami, tłumikami drgań, śrubami oraz kołkami mocującymi do ściany. Uchwyt wystarczy rozłożyć i jest gotowy do montażu, bez konieczności dokupowania innych akcesoriów. Pakowany jest w kompaktowe opakowanie, które łatwo przechowywać. Instrukcja nadrukowana jest na pudełku, dzięki czemu jest duża i czytelna.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę dystrybutora