Smay klapy
Wiadomości 7 wrz 2020
CentroClima
Klimatyzacja i wentylacja mechaniczna w KrakOVI

Kolejna placówka medyczna zaufała naszym specjalistom! Podczas współpracy z KrakOVI:), zajmiemy się instalacją wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji na terenie ośrodka medycznego.

Aby zapewnić bezpieczeństwo w pomieszczeniach laboratoryjnych, musimy pozbyć się wszelkich źródeł zanieczyszczeń, które mogą utrudnić proces leczenia oraz rekonwalescencji. Tworząc ofertę dla ośrodka terapii KrakOVI:), nasi specjaliści zdecydowali o montażu nowoczesnej wentylacji mechanicznej. System usprawni cykl wewnętrzny, usuwając lotne związki organiczne i wymieniając je na przefiltrowane powietrze z zewnątrz. Dzięki temu jesteśmy pewni, że w salach laboratoryjnych i zabiegowych zostanie zachowana odpowiednia czystość pyłowa i mikrobiologiczna. Co więcej, funkcja samoregulacyjna wentylacji i wysokiej klasy filtry HEPA zminimalizują ryzyko dostania się szkodliwych związków lotnych do środka. Strategicznie rozmieszczone czujniki na bieżąco pobierają informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu i dostosowują pracę urządzenia w celu utrzymania zdrowej przestrzeni, bez konieczności ingerencji człowieka.

Detektory wysyłają również odpowiednie powiadomienie, gdy sprzęt wymaga czyszczenia. Zastosowanie filtrów HEPA natomiast pozwoli na zatrzymanie drobnych związków lotnych, nawet tych mniejszych od 0.001 µm. Oprócz wentylacji mechanicznej nasi specjaliści zajmą się montażem systemu klimatyzacji marki TOSOT na terenie ośrodka medycznego w celu zapewnienia optymalnych parametrów powietrza.

Specjaliści pracujący w KrakOVI:) od 15 lat pomagają parom w powiększaniu swoich rodzin we współpracy z Instituto Bernabeu — lidera medycyny rozrodu w Europie. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało tym, że klinika od 2016 roku znajduje się w światowej czołówce skutecznych zapłodnień metodą IVA. Oddział ośrodka medycznego mieści się w samym centrum Krakowa, przy ul. Wyczółkowskiego 14/6 w pobliżu malowniczego parku miejskiego Błonia.