Wiadomości 25 cze
innogy Polska
"Kino Dobrej Energii innogy" na Polu Mokotowskim

fot. innogy Polska

25 czerwca na Polu Mokotowskim wystartuje „Kino Dobrej Energii innogy”. Co tydzień we wtorek przez 10 tygodni pokazywane będą najciekawsze produkcje filmowe ostatnich lat. Do dyspozycji będą wygodne leżaki oraz punkt Nowej Energii z niespodzianką do uczestników

We wtorek, 25 czerwca, na Polu Mokotowskim wystartuje „Kino Dobrej Energii innogy”, czyli nowa inicjatywa miejska innogy realizowana w ramach tegorocznej edycji Filmowej Stolicy Lata. W tym dniu o godz. 21.30 wyemitowany zostanie film „Whiplash”. Na widzów czekać będzie 500 wygodnych leżaków. W ramach premierowego pokazu dla uczestników przewidziano również popcorn.

innogy od lat wspiera letnie miejskie wydarzenia kulturalne. W tym roku oprócz obchodów Wianków nad Wisłą, Koncertów Chopinowskich w Łazienkach czy Multimedialnego Pokazu Fontann, w których uczestniczymy, chcielibyśmy zaproponować mieszkańcom Warszawy plenerowe letnie „Kino Dobrej Energii innogy”, w ramach którego wyemitowane zostaną najpopularniejsze produkcje filmowe ostatnich lat. Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie ciekawą alternatywą na spędzenie wtorkowych letnich wieczorów w stolicy -– mówi Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w innogy Polska.

Przez dziesięć kolejnych tygodni, w lipcu o godzinie 21.30, a w sierpniu o godz. 21.00, innogy zaprasza na seanse filmowych hitów, wśród których będzie można zobaczyć następujące produkcje:

  • 25 czerwca – „Whiplash” reż. Damien Chazelle
  • 2 lipca – „Cudowny Chłopak” reż. Guillermo del Toro
  • 9 lipca – „Dzikie Historie” reż. Damián Szifrón
  • 16 lipca – „Młodość” reż. Paolo Sorrentino
  • 23 lipca – „La La Land” reż. Damien Chazelle
  • 30 lipca – „Tamte dni, tamte noce” reż. Luca Guadagnino
  • 6 sierpnia – „Cinema Paradiso” reż. Giuseppe Tornatore
  • 13 sierpnia – „Jak poślubić milionera” reż. Jean Negulesco
  • 20 sierpnia – „Tylko kochankowie przeżyją” reż. Jim Jarmusch
  • 27 sierpnia – „Co robimy w ukryciu” reż. Jemaine Clement, Taika Waitit

W ramach „Kina Dobrej Energii innogy” firma zaprasza do skorzystania z usługi elektrycznego car-sharingu od innogy, aby wygodnie dotrzeć na Pole Mokotowskie. innogy zachęca także do zapoznania się z letnią promocją Nowa Energia dla Warszawy, w ramach której każdy nowy klient otrzyma 30 darmowych min. w usłudze innogy go!

„Kino Dobrej Energii innogy” zlokalizowane będzie na Polu Mokotowskim za oczkiem wodnym. Udział we wszystkich seansach jest bezpłatny.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście