wienkra

Wienkra – Twój partner w biznesie

Renowowane marki gwarancją najwyższej jakości

wienkra instalatorzy
Instalatorów
wienkra inwestorzy
Inwestorów
wienkra projektanci
Projektantów
wienkra kontakt
Jarosław Mardaus Doradca techniczno-handlowy

Dzień dobry Państwu, w firmie WIENKRA odpowiedzialny jestem za przygotowywanie najkorzystniejszych dla Państwa ofert oraz szybką realizację zamówień. Służę Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie naszej współpracy. Jestem dla WAS. Zapraszam do kontaktu.

+48 503 476 107 jaroslaw.mardaus@wienkra.pl
wienkra kontakt
Artur Krzywoń Doradca techniczno-handlowy

W firmie Wienkra odpowiedzialny jestem za realizację zamówień, przygotowanie ofert w celu realizacji inwestycji oraz doradztwo techniczno-handlowe z zakresu klimatyzacji. Jestem do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu.

+48 501 701 611 artur.krzywon@wienkra.pl
wienkra kontakt
Janusz Cłapa Doradca techniczno-handlowy

Do firmy WIENKRA dołączyłem w 2015 roku. Aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości ukończyłem kierunki: Inżynieria Środowiska na Politechnice Krakowskiej oraz Handel i Zarządzanie Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym. Cenię sobie długotrwałe relacje z Klientami. Zapraszam do kontaktu.

+48 519 466 305 janusz.clapa@wienkra.pl
wienkra kontakt
Wojciech Bąk Doradca techniczno-handlowy

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako instalator klimatyzacji. Obecnie jestem doradcą techniczno-handlowym w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Za priorytet uważam nie tylko sumienne prezentowanie ofert sprzedaży produktów firmy Wienkra i nawiązywanie współpracy z Klientami, ale również sumienne doradzanie w zakresie przeprowadzania napraw. Służę pomocą w kwestii doradztwa technicznego

+48 786 855 699 wojciech.bak@wienkra.pl
Wejdź na www.wienkra.pl
Zamknij gift