Wiadomości 10 mar 2023
Jest wykonawca warszawskiego apartamentowca Bouygues Immobilier

Bouygues Immobilier Polska podpisał umowę na realizację Linde Résidence II w Warszawie. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji francuskiego dewelopera została firma Swietelsky, która rozpoczęła już pierwsze prace.

Linde Résidence II to 4-piętrowy budynek nawiązujący do niskiej zabudowy Starych Bielan, w którym znajdzie się 58 apartamentów. Będą to lokale typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni nawet 157 mkw. Do każdego będzie przynależał prywatny ogródek, balkon lub taras.

Bouygues Immobilier Polska podpisał umowę na budowę na budowę apartamentów Linde Résidence II z firmą Swietelsky, która zobowiązała się, że inwestycję zlokalizowaną przy ul. Oczapowskiego zrealizuje do końca I kwartału 2025 roku. – Swietelsky jest naszym partnerem nie po raz pierwszy. Obecnie ta firma buduje nasze mieszkania na Bemowie – Novélię Bemowo, co tylko potwierdza, że jest to zaufany partner i sprawdzony generalny wykonawca – mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska.

Linde Résidence II to jedna z czterech inwestycji Bouygues Immobilier Polska, którą deweloper posiada obecnie w sprzedaży w Warszawie. Najnowsze osiedle, które pojawiło się w portfolio firmy w 2023 roku, to Nova Talarowa położona w zielonej części Tarchomina. W 3-piętrowym budynku zaplanowano 142 mieszkania.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu