Gree - Ciepło z Gree
Wiadomości 10 gru 2021 1
ANDE
Jak zadbać o lepszą jakość powietrza w domu?

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym częściej pojawiają się tzw. dni smogowe. Warto wtedy zadbać o dobrą jakość powietrza w domu. Rozwiązaniem może być klimatyzator, który posiada funkcje oczyszczania powietrza.

Dbanie o dobrą jakość powietrza w domu, to wyraz troski o nasze zdrowie. Gdy na zewnątrz jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia, warto zadbać, chociaż o własny komfort. Dzięki współczesnym technologiom nie jesteśmy już zmuszeni do kupowania kilku urządzeń, które pomogą oczyścić powietrze w domu.

W tym artykule przybliżymy dwa modele marki ANDE, których funkcje świetnie sprawdzą się zarówno latem, jak i w okresie jesienno-zimowym.

 

ANDE Basic Plus

Basic Plus to podstawowy model marki ANDE, który, ze względu na swoje niewielkie rozmiary pasuje do każdego wnętrza. Klimatyzator ten łączy w sobie najwyższą jakość i funkcjonalność w stosunku do ceny. Zapewnia on przyjemne uczucie chłodu latem oraz możliwość grzania zimą. Co więcej, oprócz swojego podstawowego zastosowania posiada on szereg funkcji, które pomogą zadbać o dobrą jakość powietrza w domu. 

Urządzenie posiada nowoczesny jonizator (cold Plasma), który usuwa nieprzyjemny zapach i szkodliwe substancje unoszące się w powietrzu. Dzięki wytwarzaniu dobrych dla człowieka ujemnych jonów wchodzi w reakcję chemiczną z zanieczyszczonymi cząsteczkami. Ponadto w modelu Basic Plus mamy możliwość dokupienia dodatkowego antybakteryjnego filtru PM 2.5, który dodatkowo oczyszcza powietrze wtłaczane do pomieszczenia. 

ANDE Jupiter Plus

Jupiter Plus to najwyższy model w wyjątkowej, matowej stylistyce, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Podobnie jak wyżej opisany Basic Plus jest on fabrycznie wyposażony w nowoczesny jonizator oraz filtr PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń. Dodatkowo producent oferuje możliwość dołożenia dodatkowych filtrów, które mogą zapewnić jeszcze wyższy komfort dla użytkownika np. z aktywnym węglem, 3 in 1, z witaminą C, z jonami srebra.

Poza tym model Jupiter Plus posiada pozłacane lamele, które zwiększają odporność klimatyzatora na korozję, utlenianie oraz rozwój bakterii. Cicha praca, wysoka klasa energetyczna, nowoczesny nawiew w aż czterech kierunkach to tylko kilka kolejnych korzyści, które można mieć wybierając markę Ande.