Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 27 lut 2023
Grupa Iglotech zaprasza na Targi ENEX

Już 8-9 marca spotkajmy się na XXV Międzynarodowych Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Na stoisku grupy Iglotech zaprezentujemy pompy ciepła i systemy klimatyzacji takich marek jak Haier, Heiko oraz Neoheat. Czekamy na Ciebie w hali C na stoisku 43!

W Kielcach podczas jubileuszowej edycji Targów Grupa Iglotech zaprezentuje swoje najlepsze propozycje z oferty pomp ciepła oraz systemów klimatyzacji. Podczas dwóch dni na stoisku Grupy Iglotech będzie można spotkać się z ekspertami, wymienić się doświadczeniami oraz sprawdzić jakie najnowsze technologie proponujemy na nadchodzący sezon.

Podczas targów po raz pierwszy zaprezentujemy pompę ciepła Neoheat pracującą na ekologicznym czynniku R290. Eko MONO to urządzenie, które cechuje się wyjątkowo cicha pracą oraz wysoką wydajnością. Z kolei z oferty klimatyzatorów Heiko zaprezentujemy nowość w postaci klimatyzatora ściennego QIRA. To urządzenia wyposażone w jonizator poprawiający jakość powietrza dostarczanego przez jednostkę wewnętrzną. Dzięki tej funkcji możemy zmniejszyć ryzyko alergii, infekcji oraz neutralizować zapachy w pomieszczeniu.

Z kolei Refsystem jako generalny dystrybutor pomp ciepła i systemów klimatyzacji Haier podczas eventu branżowego zaprezentuje m.in. dedykowaną strefę EXPERT Plus – klimatyzatora prostego w montażu i serwisowaniu, designerskie urządzenia do każdego wnętrza FLEXIS Plus oraz energooszczędne pompy ciepła SUPER AQUA, zarówno w wersji split, jak i monoblok.

Grupa Iglotech od 30 lat dostarcza najwyższej jakości produkty i urządzenia HVAC&R gwarantujące kompleksowe zaopatrzenia każdej inwestycji. Przyjdź na Targi ENEX i odwiedź nasze stoisko C-43!

Do zobaczenia!