Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 2 kwi
Iglotech
Dołącz do Niebieskiego Biegu Świadomości Autyzmu razem z Iglotech!

Kwiecień to miesiąc, który skupia uwagę całego świata na tematyce autyzmu. To również czas, kiedy nasza lokalna społeczność łączy siły, by zwiększyć świadomość i zrozumienie jego spektrum. Już 14 kwietnia w Kwidzynie dołącz do hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej Iglotech i weź udział w Niebieskim Biegu Świadomości Autyzmu, a następnie zrelaksuj się na pikniku pełnym atrakcji!

Akcja społeczna przeprowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem SNOA ma na celu nie tylko promocję aktywności fizycznej, edukuję o spektrum autyzmu, lecz przede wszystkim ma budować mosty empatii i zrozumienia dla osób dotkniętych tym spektrum. Do akcji na zaproszenie hurtowni Iglotech przystąpiły m.in. takie firmy jak Haier oraz Aspen. Razem możemy nie tylko zaoferować wszystkim niezapomniane chwile zabawy dla całych rodzin, lecz przede wszystkim dzięki zaangażowaniu możemy rzeczywiście zmieniać życia i budować lepsze jutro dla tych, którzy tego potrzebują.

Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu 14.04.2024 Kwidzyn – Niebieski Bieg (5 km) bądź Bieg Rodzinny (1 km) – zapisy dostępne są www.e-gepard.eu.

Szczegóły na www.iglotech.com

Tagi: Iglotech