Wiadomości 22 cze
Czy klimatyzacja w biurze lub w domu może być przyczyną przeziębień?

Nieprawidłowe użytkowanie lub niewłaściwe umiejscowienie klimatyzacji może skutkować różnymi problemami zdrowotnymi.

Ważne jest, aby klimatyzator był odpowiednio zainstalowany, unikając bezpośredniego nawiewu na użytkownika. Optymalna temperatura dla klimatyzacji to 22-24 stopnie Celsjusza. Ta temperatura jest idealna, ponieważ klimatyzator redukuje wilgotność i zapewnia optymalny komfort termiczny. Przy niższych temperaturach efektywność działania może być ograniczona.

Warto również zwrócić uwagę na wybór klimatyzatora, który jest wyposażony w zaawansowane systemy filtracji oraz oferuje szereg funkcji prozdrowotnych. Tego rodzaju klimatyzatory posiadają specjalne filtry, które skutecznie usuwają z powietrza zanieczyszczenia, takie jak kurz, pyłki roślinne, drobnoustroje i alergeny. Systemy filtracji pomagają utrzymać wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie lub astmę.

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey wyposażony jest w system zaawansowanej filtracji oraz funkcję sterylizacji UV, która zapewnia najwyższą jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. 

 

Przejdź na stronę marki AUX

Regularna konserwacja klimatyzatora jest kluczowa. Zaleca się przeprowadzenie konserwacji przed i po okresie letnim. Regularne czyszczenie nie tylko utrzymuje urządzenie w czystości, ale także zmniejsza zużycie energii, ryzyko awarii oraz utrzymuje czystość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

 

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 6
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
btaletyuyz
btaletyuyz
provigil to treat anxiety provigil cost on the street provigil or modafinil provigil workspace login get a prescription for provigil online - Dzisiaj
Iddaaseivy
Iddaaseivy
+ for the post _________________ iddaa maç sonucu canlı - kırmızı kart bahisleri - Wczoraj