Sevra pompa ciepła
Wiadomości 26 sie 2020
Carel
CAREL zaprezentuje wysokowydajne rozwiązania oraz usługę IoT podczas 'Natural Refrigerant Virtual Trade Show’

https://www.carel.pl/news-detail/carel-will-be-presenting-its-high-efficiency-solutions-and-iot-services-at-the-first-natural-refrigerant-virtual-trade-show-

ATMOsphere, forum poświęcone naturalnym czynnikom chłodniczym, zorganizowało pierwszą wirtualną wystawę, która odbędzie się online w dniach 1 i 2 września 2020 r. Podczas całodobowego, wirtualnego wydarzenia, zwiedzający będą mogli spotkać się z osobami, które będą reprezentować stoiska wystawców. Przedstawiciele z głównych filii CAREL na całym świecie będą na zmianę dostępni dla klientów i partnerów.

„Z entuzjazmem przyjęliśmy tę nową formułę, będziemy uczestniczyć jako wystawcy, a także podczas webinarów w wirtualnej hali podczas całej 24-godzinnej imprezy”, powiedział Sebastiano Di Lena,  Group Marketing Manager - Food Retail  w Carel. „Od lat jesteśmy w czołówce dzięki naszym rozwiązaniom kompatybilnym z naturalnym czynnikiem chłodniczym, zapewniającym lepszą wydajność i wysoką niezawodność”.

Na wirtualnym stoisku CAREL odwiedzający będą mogli znaleźć systemy zarządzania i kontroli dla naturalnych czynników chłodniczych, rozwiązania dla supermarketów i sklepów o różnej wielkości (od małych do dużych) oraz dla aplikacji typu multuplex.
Ofertę uzupełniają usługi IoT, za pośrednictwem platformy RED Optimize do analizy danych wykorzystywanej w rozwiązaniach semi-plug-in Heos i Heosbox, dostępnej dla wszystkich aplikacji CAREL.

Na koniec seminarium internetowe „Portfolio rozwiązań dla naturalnych czynników chłodniczych”, przedstawione przez Di Lena, będzie dotyczyło korzyści płynących z rozwiązań o wysokiej wydajności z naturalnymi czynnikami chłodniczymi do każdego rodzaju zastosowań.

Carel