Smay klapy
Wiadomości 14 kwi
Carel
CAREL: Dwa rozwiązania nagrodzone podczas China Refrigeration 2021 Innovation Awards

Podczas China Refrigeration 2021, w dniach 7-9 kwietnia w Szanghaju, firma Carel otrzymała dwie nagrody w konkursie Innovation Awards za komercyjne rozwiązania chłodnicze: Heosone i Heos CO2.

Heosone, zaprezentowany jako „All-in-one Variable Speed ​​System Controller”, zdobył nagrodę Innovation Award za najbardziej innowacyjny produkt w kategorii chłodnictwo. Ten zestaw komponentów może być stosowany zarówno w systemach niskotemperaturowych, jak i średniotemperaturowych, które wykorzystują propan jako czynnik chłodniczy do sterowania i zarządzania zamrażarkami skrzyniowymi, naściennymi chłodnicami do supermarketów i profesjonalnymi lodówkami.

Nagroda przyznana Heos CO2, zaprezentowana na China Refrigeration jako „High Efficiency Waterloop System”, jest również dowodem uznania dla tego rozwiązania, którego główną zaletą jest duża zdolność oszczędzania energii. System chłodniczy CAREL Heos składa się z samodzielnych jednostek chłodniczych zainstalowanych w każdej szafie i chłodzonych obiegiem wody. Działając w synergii ze sprężarkami inwerterowymi DC firmy CAREL i zaworami krokowymi E2V, rozwiązanie gwarantuje wysoką efektywność energetyczną w zarządzaniu witrynami supermarketów i chłodniami.

„Te nagrody są wyrazem uznania dla doskonałości naszych rozwiązań” - skomentował Eason Cheng, Kierownik ds. Marketingu - Chłodnictwo w regionie APAC. „CAREL może faktycznie zaspokoić wszystkie potrzeby komercyjnego chłodnictwa, wykazując niezawodność i możliwość dostosowania do wszystkich zastosowań na rynku. Co więcej, obie nagrody zostały przyznane kompleksowym rozwiązaniom z naturalnymi czynnikami chłodniczymi, co odzwierciedla silne zaangażowanie CAREL w neutralizację emisji dwutlenku węgla w Chinach. Podobnie jak w Australii, Japonii, Korei i Singapurze, również tutaj firmy konwertują swoje systemy do pracy z naturalnymi czynnikami chłodniczymi - będzie to jeden z głównych czynników napędzających działalność CAREL w regionie APAC ”.

CAREL podczas China Refrigeration zaprezentował komercyjną ofertę chłodniczą dla segmentu handlu detalicznego żywnością i usług gastronomicznych, z najważniejszymi innowacjami w rozwiązaniach kontrolnych i usługach cyfrowych. CAREL zaprezentował również dotychczasowe prace nad poprawą jakości powietrza w pomieszczeniach, a także nad zintegrowanymi rozwiązaniami do kontroli wilgotności w środowiskach przemysłowych, handlowych i mieszkalnych.

Tagi: CAREL nagrody
Carel