Wiadomości 23 gru
Carel
CAREL Adriatic nagrodzony Złotą Kun

fot. CAREL

W ubiegłym tygodniu CAREL Adriatic został nagrodzony Złotą Kuną, nagrodą Chorwackiej Izby Handlowej, która wyróżnia sukcesy firm z regionu i zachęca do kontynuowania przyjętych strategii. W ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Parlamencie Istrii, wzięli udział Jasna Jaklin Majetić, prezes Izby Powiatowej w Puli, Loris Peršurić, burmistrz Poreč, Miro Dodić, członek Izby Handlowej i Eni Modrušan, przewodniczący Labin Rady Miejskiej.

Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie wskaźników ekonomicznych zaczerpniętych ze sprawozdań finansowych z 2018 r. W szczególności wzięto pod uwagę rodzaj działalności, wzrost działalności i wkład w rozwój chorwackiej gospodarki. „CAREL został uznany za jednego ze zwycięzców za wartość dodaną, jaką wnosi do regionu”, skomentował Pietro Rossato, dyrektor operacyjny grupy CAREL, który był obecny podczas ceremonii wręczenia nagród wraz z Raffaele Rossi, kierownikiem zakładu Adriatic w CAREL i Sanją Radas, CAREL Adriatic Manager ds. Zasobów ludzkich.

„Jesteśmy bardzo dumni z uznania nas za firmę, która może pochwalić się doskonałymi wynikami i inwestuje w technologię, innowacje i rozwój. W ciągu niespełna pięciu lat wyróżniliśmy się naszymi inwestycjami mającymi na celu wspieranie rozwoju biznesu, szczególnie w Europie, tworzenie miejsc pracy i kultury przemysłowej oraz ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną ”.

 

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!