Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 31 sty
Bosch Home Comfort na targach ENEX w Kielcach

fot. Bosch

Targi ENEX to okazja do spotkania wiodących producentów i dystrybutorów oraz najnowszych rozwiązań w branży energetycznej a także prezentacji przyszłościowych rozwiązań. W tym gronie nie mogło zabraknąć marki Bosch. Stoisko Bosch Home Comfort ma numer F-21.

Najnowsze rozwiązania

Na targach, Bosch zaprezentuje najnowszą powietrzną pompę ciepła Compress 6800i AW wykorzystującą czynnik chłodniczy R290 (propan). To najcichsza pompa ciepła Bosch.

Urządzenie zostało zgłoszone do konkursu na najlepszy produkt targów.

Na stoisku znajdą się również inne modele powietrznych pomp ciepła a także pompa gruntowa, rekuperacja, klimatyzacja i najnowszy model wiszącego gazowego kotła kondensacyjnego Condens 7800i W, który wyróżnia się łatwą obsługą, innowacyjnym designem oraz najwyższą jakością.

Bosch zaprezentuje także zwiastun zupełnie nowego rozwiązania, które zostanie już wkrótce wprowadzone do oferty handlowej. To Energy Manager – inteligentne zarządzanie energią elektryczną pozyskiwaną z instalacji fotowoltaicznej. To innowacyjne i kompletne rozwiązanie od jednego dostawcy.

Mobilne centrum szkoleniowe

Na stoisku Bosch Home Comfort zaparkuje mobilne centrum szkoleniowe, czyli specjalny samochód wyposażony w najnowsze urządzenia grzewcze Bosch, które są uruchomione i można na bieżąco obserwować parametry ich pracy. To doskonała okazja, aby przekonać się, że są łatwe w obsłudze i spełniają najwyższe wymagania.

Spotkanie ze specjalistami

Na stoisku będą obecni pracownicy Bosch Home Comfort. To świetna okazja do bezpośrednich rozmów, nawiązywania nowych kontaktów, dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń.

Bosch zaprasza na stoisko nr 21, zlokalizowane w hali F.

Galeria