Oferta archiwalna
Praca 4 sty 2018
Praca |  F.U.H "PUCH" | Monter Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych | Łódź

Firma Usług Handlowych „PUCH” Marcin Jerzy Dorozik działa na rynku od 2001 r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dziedzinie montażu i serwisu instalacji chłodniczych, oraz klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, opracowania koncepcji, projektu, dostawy, montażu i uruchomienia.

Monter Instalacji Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

Opis stanowiska:
  • montaż instalacji chłodniczych klimatyzacyjnych i elektrycznych
  • optymalizacja parametrów chłodniczych
  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • komunikatywność
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w branży chłodnictwa przemysłowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub gotowość do podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej
  • możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia
  • koleżeńską i przyjazną atmosferę w pracy

Region: Łódź

F.U.H „PUCH” Marcin Jerzy Dorozik
95-100 Zgierz
ul. Chełmska 38
NIP: 726-221-64-72

tel. +48 42 6519943
kom. +48 608 074 697
kom. +48 605 595 231

e-mail: puch@puchlodz.pl