Oferta archiwalna
Praca 23 sty 2018
Praca |  3W Izolacje Techniczne | Przedstawiciel handlowy – branża izolacje techniczne, systemy wentylacji i klimatyzacji | Łódź

3W Izolacje Techniczne jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku izolacji technicznych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze. Podstawowym zakresem działalności jest dystrybucja izolacji technicznych, izolacji grzewczych i przemysłowych, systemów wentylacji i klimatyzacji, systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów mocowań instalacji. 3W Izolacje Techniczne Sp. z o. o. należy do Grupy Kapitałowej 3W Dystrybucja Budowlana S.A., która jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się spółką na rynku w sprzedaży B2B. Obecnie posiada 38 oddziałów dystrybucji budowlanej i 5 oddziałów w segmencie izolacji technicznych.

Przedstawiciel handlowy – branża izolacje techniczne, systemy wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami  materiałów budowlanych.
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i  handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość materiałów z zakresu izolacji technicznych, systemów wentylacji i klimatyzacji.
  • Doświadczenie w handlu, branża: izolacje techniczne, wentylacja i klimatyzacja min 1,5 roku.
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka  komunikatywność i kultura osobista.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dużą samodzielność.
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.