Oferta archiwalna
Praca 1 lut 2018
Praca | SPIE | Lider Obiektu | Stryków | styczeń 2018

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci tworzą wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Lider Obiektu

Miejsce pracy: Stryków

Celem stanowiska jest utrzymanie powierzonych nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej oraz koordynowanie pracy podległego zespołu technicznego na obiekcie.

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie w obsłudze technicznej budynków
  • znajomość prawa budowlanego
  • uprawnienia SEP gr. I do 15 kV, mile widziana grupa II i III
  • praktyczną znajomość obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • cechy takie jak: samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy

Mile widziana będzie umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy
  • ciekawy zakres zadań i obowiązków
  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • stabilne warunki zatrudnienia