Wiadomości 30 mar 2018
Praca | WAGO | Technik utrzymania budynku | Wrocław, Wróblowice

WAGO szuka na stanowisko Technik utrzymania budynku

Miejsce pracy: Wrocław, Wróblowice (pow. średzki)

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie sprawności funkcjonowania urządzeń, maszyn i technologicznych instalacji budynkowych
  • usuwanie awarii oraz bieżące naprawy (identyfikacja przyczyn i zagrożeń)
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
  • udział i nadzór nad wykonywanymi czynnościami serwisowymi przez firmy zewnętrzne
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych do zakupu części, naprawy i modernizacji instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac naprawczo-remontowo obiektów budynkowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektryczny, elektrotechniczny lub automatyka)
  • znajomość systemów SCADA
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • podstawowa umiejętność czytania schematów (hvac, mechanicznych, elektrycznych)
  • doświadczenie instalatorskie w zakresie okablowań elektrycznych i teletechnicznych
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • uprawnienia SEP na niskie napięcie (mile widziane SEP na średnie napięcia oraz uprawnienia w zakresie dozoru)
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilną i ciekawą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia i naukę języków

List motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

lub
WAGO ELWAG SP. Z O.O.
ul. Piękna 58a
50-506 Wrocław

Z dopiskiem: Technik utrzymania budynku