gree
milwaukee
milwaukee

Profesjonalne narzędzia dla instalatorów

milwaukee M12_BPD-402CM12 milwaukee M12_BPD-402CM12

M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA 2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA

Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka udarowa Milwaukee® ma tylko 190 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni

Specyfikacja produktu M12 BPD-402C M12 BPD-402C M12 BPD-202X M12 BPD-202X M12 BPD-202C M12 BPD-202C M12 BPD-0 M12 BPD-0
Ilość akumulatorów 2220
Ładowarka w zestawie 80 min40 min40 min
Maks. częstotliwość udaru (ud./min) 22,50022,50022,50022,500
Maks. moment obrotowy (Nm) 38303030
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 22222222
Maks. zdolność wiercenia w murze (mm) 10101010
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 10101010
Napięcie (V) 12121212
Numer Artykułu 493344193549334460454933441940, 49334438894933441950
Opakowanie WalizkaWalizkaWalizka
Pojemność akumulatora (Ah) 4.02.02.0
Pręd. bez obc. bieg 1 (obr./min) 0 - 4000 - 4000 - 4000 - 400
Pręd. bez obc. bieg 2 (obr./min) 0 - 15000 - 15000 - 15000 - 1500
Typ akumulatora Li-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Uchwyt (mm) 10101010
Waga z akumulatorem (kg) 1.51.21.2
Wkręty do drewna do (mm) 6666
milwaukee M12_FDD-602XM12_FDD-602X milwaukee M12_FDD-602XM12_FDD-602X

M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA

Opracowany i stworzony przez Milwaukee® bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zapewniający więcej mocy w bardziej kompaktowym rozmiarze

Specyfikacja produktu M12 FDD-602X M12 FDD-602X M12 FDD-402X M12 FDD-402X M12 FDD-402XA M12 FDD-402XA M12 FDD-202X M12 FDD-202X M12 FDD-0 M12 FDD-0
Ilość akumulatorów 22220
Ładowarka w zestawie 90 min80 min80 min40 min
Maks. moment obrotowy (Nm) 44443744
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 35353535
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 13131313
Napięcie (V) 1212121212
Numer Artykułu 49334598204933459818493346413249334598164933459815
Opakowanie WalizkaWalizkaWalizkaWalizka
Pojemność akumulatora (Ah) 6.04.04.02.0
Pręd. bez obc. bieg 1 (obr./min) 0 - 4500 - 4500 - 4500 - 450
Pręd. bez obc. bieg 2 (obr./min) 0 - 17000 - 17000 - 17000 - 1700
Typ akumulatora Li-ionLi-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Uchwyt (mm) 13131313
Ustawienia prędkości 2222
Waga z akumulatorem (kg) 1.51.51.2
milwaukee M12_BPD-402CM12 milwaukee M12_BPD-402CM12

M12 FUEL™SUBKOMPAKTOWA ZAKRĘTARKA UDAROWA ¼˝ HEX

Opracowany i stworzony przez Milwaukee® bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ o większej prędkości i bardziej kompaktowym rozmiarze 130 mm

Specyfikacja produktu M12 FID-202X M12 FID-202X M12 FID-0 M12 FID-0
Częst. udaru (ud./min) 0 - 40000 - 4000
Ilość akumulatorów 20
Ładowarka w zestawie 40 min
Maks średnica śruby M14M14
Maks. moment obrotowy (Nm) 147147
Napięcie (V) 1212
Numer Artykułu 49334598234933459822
Opakowanie Walizka
Pojemność akumulatora (Ah) 2.0
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0-1300 / 0-2400 / 0-3300 / 0-33000-1300 / 0-2400 / 0-3300 / 0-3300
Typ akumulatora Li-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 1.1
milwaukee Wiertarko-wkrętarka M12 FPDXKIT-202X milwaukee Wiertarko-wkrętarka M12 FPDXKIT-202X

Wiertarko-wkrętarka M12 FPDXKIT-202X

Wysokowydajny, subkompaktowy system do wiercenia i wkręcania Milwaukee® 4-w-1. System uchwytu wymiennego z trzema różnymi nasadkami do wielokrotnego zastosowania. Standardowy uchwyt bezkluczowy 10 mm, całkowicie metalowa, sześciokątna nasadka kątowa ¼˝ i całkowicie metalowa, sześciokątna nasadka z odsadzeniem ¼˝.

Specyfikacja produktu milwaukee Wiertarko-wkrętarka M12 FPDXKIT-202X
Pręd. bez obc. bieg 1 (obr/min)0-400
Pręd. bez obc. bieg 2 (obr/min)0-1500
Maks. moment obrotowy (Nm)32
Napięcie (V)12
Pojemność akumulatora (Ah)2.0
Typ akumulatoraLi-ion
OpakowanieWalizka
Ładowarka w wyposażeniu40min
Ilość akumulatorów2
Wkręty do drewna do (mm)6
Numer Artykułu4933447836
Waga z akumulatorem (kg)1.2
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm)10
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm)25
Uchwyt (mm)10
milwaukee M12™ SUBKOMPAKTOWA KĄTOWA ZAKRĘTARKA UDAROWA milwaukee M12™ SUBKOMPAKTOWA KĄTOWA ZAKRĘTARKA UDAROWA

M12™ SUBKOMPAKTOWA KĄTOWA ZAKRĘTARKA UDAROWA

Kompaktowa, kątowa zakrętarka udarowa ma 287 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni

Specyfikacja produktu M12 BRAID-0 M12 BRAID-0
Częst. udaru (ud./min) 0 - 3300
Ilość akumulatorów 0
Ładowarka w zestawie
Maks. moment dokręcania (Nm) 68
Maks. moment obrotowy (Nm) 68
Napięcie (V) 12
Numer Artykułu 4933451247
Opakowanie
Pojemność akumulatora (Ah)
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0 - 2425
Typ akumulatora Li-ion
Vibration Impact tightening of fasteners of the maximum capacity of the tool [m|s²] 11
Vibration Impact tightening of fasteners of the maximum capacity of the tool uncertainty [m|s²] 1.5
Waga z akumulatorem (kg) 1.2
Sound and Vibration
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)) 3
Błąd zmierzonego poziomu natężenia hałasu (dB(A)) 3
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 91.9
Zmierzony poziom natężenia hałasu (dB(A)) 102.9
milwaukee M12™ SUBKOMPAKTOWA 1-BIEGOWA ZAKRĘTARKA milwaukee M12™ SUBKOMPAKTOWA 1-BIEGOWA ZAKRĘTARKA

M12™ SUBKOMPAKTOWA 1-BIEGOWA ZAKRĘTARKA

Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka udarowa Milwaukee® ma tylko 190 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni

Specyfikacja produktu M12 SET1D-201B M12 SET1D-201B M12 BSD-0 M12 BSD-0
Ilość akumulatorów 10
Index _ Milwaukee end user EMEA 275173275173
Ładowarka w zestawie 40 min
Maks. moment obrotowy (Nm) 2020
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 1616
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 1010
Napięcie (V) 1212
Numer Artykułu 49334514194933447135
Opakowanie Torba
Pojemność akumulatora (Ah) 2.0
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0 - 5000 - 500
Typ akumulatora Li-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 0.90.9
Sound and Vibration
Błąd poziomu natężenia hałasu (dB(A)) 33
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)) 33
Błąd poziomu wibracji przy wierceniu w metalu (m/s²) 1.51.5
Błąd poziomu wibracji przy wkręcaniu (m/s²) 1.51.5
Poziom natężenia hałasu (dB(A)) 9696
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 8585
Poziom wibracji przy wierceniu w metalu (m/s²) 1.51.5
Poziom wibracji przy wkręcaniu (m/s²) 0.40.4
milwaukee M18 BHG Opalarka Akumulatorowa milwaukee M18 BHG Opalarka Akumulatorowa

M18 BHG Opalarka Akumulatorowa

High performance heat coil allows the tool to reach 470 °C

Product Specifications M18 BHG-502C M18 BHG-502C M18 BHG-0 M18 BHG-0
Air volume (l/min) 170170
Article Number 4933459772, 49334597734933459771
Battery pack capacity (Ah) 5.0
Battery type Li-ionLi-ion
Charger supplied 80 min
No. of batteries supplied 20
Recommended ambient operating temperature (°C) -18 - +52-18 - +52
Supplied in Kitbox
Temperature range (°C) 470470
Voltage (V) 1818
Weight with battery pack (kg) 1.4
milwaukeeLutownica M12 SI-0 Milwaukee

Lutownica M12 SI-0 Milwaukee

Szybki czas nagrzewania, gotowa do użytku w 20-30 sekund.
Blokowanie głowicy w 3 pozycjach do pracy w różnych kierunkach: 0°, 45°, 90°.
Wymiana końcówek bez użycia narzędzi.
Dwukolorowa dioda LED sygnalizacyjna: miga na zielono, gdy lutownica nagrzewa się; świeci na zielono, gdy jest gotowa do pracy; świeci na czerwono, gdy narzędzie jest wyłączone, ale końcówka jest wciąż rozgrzana - po wystygnięciu czerwona lampka gaśnie.
System kontroli temperatury służy do utrzymania ciągłego ciepła przy całym procesie lutowania.
Jasna lampka LED dla lepszej widoczności podczas lutowania.
Elastyczny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M12™.

milwaukee M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA GRZECHOTKA UDAROWA ¼˝ milwaukee M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA GRZECHOTKA UDAROWA ¼˝

M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA GRZECHOTKA UDAROWA ¼˝

Maksymalny moment obrotowy 54 Nm i 250 obr./min sprawia, że narzędzie jest idealne w pracach łączeniowych wykonywanych w mechanice pojazdowej, przez konserwatorów czy specjalistów od napraw.

Specyfikacja produktu M12 FIR14-201B M12 FIR14-201B M12 FIR14-0 M12 FIR14-0
Długość (mm) 291291
Ilość akumulatorów 10
Ładowarka w zestawie 40 min
Maks. moment obrotowy (Nm) 5454
Napięcie (V) 1212
Numer Artykułu 49334597964933459795
Opakowanie Torba
Pojemność akumulatora (Ah) 2.0
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0 - 2500 - 250
Typ akumulatora Li-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 1.1
milwaukee Zszywacz M12 BST-202X Milwaukee

Zszywacz M12 BST-202X Milwaukee


Właściwości


Nowa technologia Fire Technology skraca czas potrzebny na wbicie kolejnych zszywek.

Dwa tryby pracy pozwalają na wybór pomiędzy seryjnym (w celu zwiększenia precyzji) bądź ciągłym (w celu przyspieszenia pracy).

Zszywki T50 od 6 do 14mm.

Automatyczny wyłącznik DRY-FIRE™ zabezpiecza urządzenie przed pracą z pustym magazynkiem.

Kompaktowe rozmiary pozwalają na pracę w trudno dostępnych miejscach.

Zintegrowany hak do powieszenia narzędzia.

Niezastąpiona wydajność do 2000 zszywek na 1 ładowaniu akumulatora 2,0 Ah.

Wyposażenie standardowe


Zszywacz bezprzewodowy M12 BST

Walizka

Ładowarka

2 x akumulator 2,0 Ah

milwaukee M12™ KAMERA TERMOWIZYJNA

M12™ KAMERA TERMOWIZYJNA

Ostry obraz termowizyjny o wysokiej rozdzielczości 102x77 pikseli. Do 5 razy większa rozdzielczość względem konkurencji w swojej klasie. Szerszy zakres temperature od -10 do 330°C. Automatycznie wykrywa najniższe i najwyższe temperatury.

Specyfikacja produktu M12 TD-201 M12 TD-201
Ilość akumulatorów 1
Ładowarka w zestawie 40 min
Napięcie (V) 12
Norma pyło- i wodoszczelności 54
Numer Artykułu 4933451387
Opakowanie Torba
Pojemność akumulatora (Ah) 2.0
rozdzielczość czujnika (piksele) 102 x 77
Thermal sensitivity [degrees C] 0.1 at 30
Typ akumulatora Li-ion
Waga z akumulatorem (kg) 0.4
Zakres temperatur (°C) -10 - +330
milwaukee M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWY MŁOT MONTAŻOWY SDS-PLUS

M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWY MŁOT MONTAŻOWY SDS-PLUS

Pierwszy, bezszczotkowy, kompaktowy młot montażowy w branży o energii udaru 1.1 J (EPTA), zapewniający 0-6575 ud./min oraz 0-900 obr./min

Niski poziom wibracji 4.4 m/s² umożliwia używanie nawet przez 8 godz.

60 otworów 50 mm x 6 mm na jednym ładowaniu

Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zaprojektowany i zbudowany przez Milwaukee® daje do 3x dłuższą żywotność silnika i do 2x większą moc

Inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora oraz znacząco zwiększa wydajność narzędzia pracującego przy dużym obciążeniu

Akumulator REDLITHIUM-ION™ zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałosć dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem

2 tryby pracy: z udarem lub bez udaru dla maksymalnej wszechstronności

Zoptymalizowane wiercenie z udarem do 6-10 mm (maks. 13 mm)

Szyjka przekładni 43 mm - kompatybilna z odsysaczem M12 DE

Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M12™

Specyfikacja produktu M12 CH-602X M12 CH-602X M12 CH-402X M12 CH-402X M12 CH-402C M12 CH-402C M12 CH-202X M12 CH-202X M12 CH-202C M12 CH-202C M12 CH-0 M12 CH-0
Częst. ud. przy pełnym obc. (ud./min) 0 - 65750 - 65750 - 65750 - 65750 - 65750 - 6575
Energia udaru (EPTA) (J) 1.11.11.11.11.11.1
Ilość akumulatorów 222220
Ładowarka w zestawie 90 min80 min80 min40 min40 min
Maks. zdolność wiercenia w betonie (mm) 131313131313
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 131313131313
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 101010101010
Napięcie (V) 121212121212
Nordic customer code EAB 1637698
Numer Artykułu 4933451510, 493345190749334460494933441475, 4933441988493344604649334419974933441947
Opakowanie WalizkaWalizkaWalizkaWalizkaWalizka
optymalna zdolność wiercenia w betonie (mm) ø 5.5 - 12ø 5.5 - 12ø 5.5 - 12ø 5.5 - 12ø 5.5 - 12ø 5.5 - 12
Pojemność akumulatora (Ah) 6.04.04.02.02.0
Poziom wibracji przy wierc. (m/s²) 4.44.44.44.44.44.4
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0 - 9000 - 9000 - 9000 - 9000 - 9000 - 900
Typ akumulatora Li-ionLi-ionLi-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 1.91.91.91.71.7
Sound and Vibration
Błąd poziomu natężenia hałasu (dB(A)) 333333
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)) 333333
Błąd poziomu wibracji przy wierceniu w betonie (m/s²) 1.51.51.51.51.51.5
Poziom natężenia hałasu (dB(A)) 95.595.595.595.595.595.5
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 84.584.584.584.584.584.5
milwaukee M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA PIŁA SZABLASTA - HACKZALL™ milwaukee M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA PIŁA SZABLASTA - HACKZALL™

M12 FUEL™ SUBKOMPAKTOWA PIŁA SZABLASTA - HACKZALL™

Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zaprojektowany i zbudowany przez Milwaukee® zapewnia do 6x dłuższą żywotność silnika i o 70% szybsze cięcie w określonych zastosowaniach.

Specyfikacja produktu M12 CHZ-602X M12 CHZ-602X M12 CHZ-402C M12 CHZ-402C M12 CHZ-202X M12 CHZ-202X M12 CHZ-0 M12 CHZ-0
Błąd poziomu wibracji przy cięciu (m/s²) 1.51.51.51.5
Błąd poziomu wibracji przy cięciu belek (m/s²) 1.51.51.51.5
Błąd poziomu wibracji przy cięciu płyt (m/s²) 1.51.51.51.5
Częst. skoków bez obciążenia (skoków/min) 0 - 30000 - 30000 - 30000 - 3000
Długość skoku (mm) 15.915.915.915.9
Ilość akumulatorów 2220
Ładowarka w zestawie 90 min80 min40 min
Napięcie (V) 12121212
Nordic customer code EAB 1637958
Numer Artykułu 4933451511, 4933451908493344695049334477384933446960
Opakowanie WalizkaWalizkaWalizka
Pojemność akumulatora (Ah) 6.04.02.0
Poziom wibracji przy cięciu (m/s²) 5.75.75.75.7
Poziom wibracji przy cięciu belek (m/s²) 6.526.526.526.52
Poziom wibracji przy cięciu płyt (m/s²) 5.75.75.75.7
Typ akumulatora Li-ionLi-ionLi-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 1.61.61.6
Sound and Vibration
Błąd poziomu natężenia hałasu (dB(A)) 3333
Błąd poziomu ciśnienia akustycznego (dB(A)) 3333
Poziom natężenia hałasu (dB(A)) 93.993.993.993.9
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 82.982.982.982.9
milwaukee AKUMULATOROWA LATARKA-CZOŁÓWKA USB milwaukee AKUMULATOROWA LATARKA-CZOŁÓWKA USB

AKUMULATOROWA LATARKA-CZOŁÓWKA USB

Wysokiej jakości oświetlenie TRUEVIEW™ - 475 lumenów o szerokostrumieniowej lub wąskiej wiązce światła.

Specyfikacja produktu L4 HL-201 L4 HL-201
Ilość akumulatorów 1
Kompatybilność baterii Akumulator z wyjściem USB
Ładowarka w zestawie
Max. light output Spot_flood|Flood|Spot|Strobe [Lumens] 475 / 25, 150, 300 / 300 / -
Max. run time with L4 B2 battery [h] 2 / 31, 8.5, 4.5 / 4 / -
Napięcie (AC) (V)
Napięcie (DC) (V) 4
Napięcie (V) 4
Numer Artykułu 4933459443
Opakowanie
Pojemność akumulatora (Ah) 2.5
System REDLITHIUM™ USB
Typ akumulatora Li-ion
Waga z akumulatorem (kg) 0.2
milwaukee M18™ LAMPA STOJĄCA LED milwaukee M18™ LAMPA STOJĄCA LED

M18™ LAMPA STOJĄCA LED

Wysokowydajne oświetlenie TRUEVIEW™. Dwanaście wysokowydajnych diod LED dostarcza strumień światła 2000 lumenów w trybie "high", który jest jaśniejszy niż halogen 250 wat. Odporna na uderzenia, regulowana głowica z soczewką z bardzo trwałego poliwęglanu, może być obracana o 230° pionowo i obracana o 240° poziomo.

Specyfikacja produktu M18 SAL-502B M18 SAL-502B M18 SAL-0 M18 SAL-0
Ilość akumulatorów 20
Kompatybilność baterii Akum. Milwaukee® M18™Akum. Milwaukee® M18™
Ładowarka w zestawie 100 min
Maks. czas działania przy aku. (5.0 Ah) 4 / 6 / 10 / -4 / 6 / 10 / -
Moc strumienia świetlnego (Lumen) 2000 / 1300 / 850 / -2000 / 1300 / 850 / -
Napięcie (AC) (V)
Napięcie (DC) (V) 1818
Napięcie (V) 1818
Numer Artykułu 4933451895, 49334518964933451246
Opakowanie Torba
Pojemność akumulatora (Ah) 5.0
System M18M18
Typ akumulatora Li-ionLi-ion
Waga z akumulatorem (kg) 7.3
milwaukee M12™ LATARKA KIESZONKOWA LED

M12™ LATARKA KIESZONKOWA LED

WYSOKOWYDAJNE OŚWIETLENIE TRUEVIEW™. Mocna konstrukcja z trzema diodami LED daje 220 lumenów. Dodatkowy hak pozwala na zamocowanie urządzenia w dowolnym miejscu. Kompaktowy kształt - pracuje w miejscach gdzie inne latarki nie mogą. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee® M12™.

Specyfikacja produktu M12 SL-0 M12 SL-0
Ilość akumulatorów 0
Kompatybilność baterii Akum. Milwaukee® M12™
Ładowarka w zestawie
Maks. czas pracy z aku. M12 B4 (h) 11 / - / - / -
Moc strumienia świetlnego (Lumen) 220 / - / - / -
Napięcie (V) 12
Numer Artykułu 4932430178
Opakowanie
Pojemność akumulatora (Ah)
System M12
Typ akumulatora Li-ion
Waga z akumulatorem (kg) 0.5

Dystrybutorzy Milwaukee

Dystrybutorzy Milwaukee Dolnośląskie

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Fabryczna 1-3
58-100 Swidnica
748582700

Aspo-Korner

ul. Spadzista 11
67-200 Głogów
(76) 835 30 17

Firma Usługowo-Handlowa TECHNIKA WARSZTATOWA

ul. Platynowa 3
59-300 Lubin
604260879

WELD-TECH S.C.

ul. A. Struga 1 a
59-220 Legnica
76 721 74 36

Centrum Narzędziowe Cntechnik

ul. Krupińskiego 13
59-900 Zgorzelec
48538306127

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Jaworzynska 269
59-220 Legnica
(76) 852 57 24

Stator Mk Sp. z o.o.

ul. Głogowska 6
53-621 Wrocław

Pronar Narzędzia i Zabudowy

ul. Wrocławska, Gajków 1
55-002 Kamieniec Wrocławski

PROTON S.C.

ul. Sezamkowa 4
55-040 Tyniec Mały

P.P.H.Ovo Hurtownia Narzędzi

ul. Wrocławska 16
58-309 Wałbrzych

SUMAX Elektronarzędzia Suszycki Sp.J.

ul. Łęczycka 19
53-632 Wrocław

Adler Elektronarzędzia

ul. Kościuszki 108a lok. 5
50-441 Wrocław

DOLTECH ZAOPATRZENIE PRZEMYSŁU JAROSŁAW MINICKI

ul. Wrocławska 44a
56-400 Oleśnica

Adima Sp. z o.o. Adam Jercha

ul. Filipińska 16
51-132 Wrocław

Przedsiębiorstwo Matech S.C.

ul. Wrocławska 37
58-309 Wałbrzych

PPHU AL-MECH Olewicz sp.j.

ul. Wojska Polskiego 1
58-200 Dzierżoniów

GRUPA TECHNICZNA S.C.

ul. Jaworzyńska 227
59-220 Legnica

Dystrybutorzy Milwaukee Kujawsko-pomorskie

P.P.H.U Omega Centrum

ul. Dworcowa 14
86-300 Grudziądz
566421436

Centech Sp. z o.o. /o. Bydgoszcz

ul. Kasztanowa 40
85-605 Bydgoszcz
(52) 346 13 19

CBT Polska Sp. z o.o.

ul. Toruńska 280
85-831 Bydgoszcz
523482475

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Łódzka 240
87-100 Torun
914808484

Dystrybutorzy Milwaukee Lubelskie

Remet

ul. Stodolna 18 A
21-400 Łuków
(25) 798 35 43

Bud-Zap

ul. Chemiczna 11 i
20-329 Lublin
48814410157

Lubnar

ul. Ul. Muzyczna 7
20-612 Lublin
(81) 524 56 75

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Fulmana 7
20-497 Lublin
914808484

F.H.U. Remet S.C.

ul. Jana Pawła II 5 a
21-300 Radzyn Podlaski
600072247

Elektromet s.c.

ul. Szkolna 10/6
22-100 Chełm
(82) 565 52 66

FHPU Majster

ul. Lubelska 1,
21-300 Radzyń Podlaski
(83) 352 04 43

Elektromet s.c.

ul. Wojska Polskiego 1,
22-100 Chełm

Gardenmet

ul. Poniatowskiego 3,
22-300 Krasnystaw
507337550

FHU Markpol

ul. Wiejska 17,
23-400 Biłgoraj
668024261

Hermes

ul. Brzeska 111
21-500 Biała Podlaska
0048(083) 311 32 18

Dystrybutorzy Milwaukee Lubuskie

AUTO ALLES Sp.J.

ul. Traugutta 4
65-025 Zielona Góra
683254361

Dystrybutorzy Milwaukee Łódzkie

Top - Nar

ul. Pogonowskiego 51/53
90-619 Lódz
426301780

"JUMIKOP"SP. Z O.O.

ul. Łęczycka 11/13
93-193 Lódz
426846854

Metalpol

ul. S. Przybyszewskiego 80/82
93-126 Lódz

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Organizacji WiN 8
91-825 Lódz
914808484

Dormet

ul. Wschodnia 31
95-100 Zgierz

Narzędziownia Bis - Eksport Produkcja Import

ul. Aleksandrowska 67/93
91-205 Lódz

F.H TYTAN LĘCZYCA

ul. Ozorkowska 25
99-100 ŁĘCZYCA
0048 24 7213 310

Bimex

ul. Lipowa 9
98-220 Zdunska Wola
(43) 823 31 20

Elkar

ul. Bawełniana 12 a
97-400 Belchatów

F.H TYTAN KUTNO

ul. Spółdzielcza 7
99-300 KUTNO
0048 24 254 02 55

Elima

ul. Ul. Krasickiego 5
97-500 Radomsko
44 682 20 38

TECHNOKOMPLEX

ul. Zamoście 1,
97-400 Bełchatów
(44) 635 04 45-46

FHU Robo-Kop S.C.

ul. Pojezierska 91 a,
91-341 Łódź

Dystrybutorzy Milwaukee Małopolskie

Metal Kraków

ul. Ul. Wielicka 50
30-552 Kraków
12 29 66 888

IM Kraków S.C.

ul. Przemysłowa 12
30-701 Kraków
12 415 80 81

Sig Sp. z o.o.

ul. Kamieńskiego 51
30-644 Kraków
12 254 59 01

F.H.U. Tri-Color S.C.

ul. Ojcowska 110
31-344 Kraków
126422723

ANG Wentylacja Sp. z o.o.

ul. Częstochowska 26
32-085 Modlnica
123980700

Majster

ul. Zatorska 9
34-100 Wadowice
(33) 873 27 00

Beta - Elektronarzędzia

ul. Trzebińska 78 C
32-500 Chrzanów
(32) 623 66 39

Firma Celmet Salon Techniczny

ul. Matki Boskiej Bolesnej 46
34-600 Limanowa
18 337 33 69

Volpex

ul. Kolejowa 151
34-400 Nowy Targ
(18) 264 08 27

Volpex oddział Tarnów

ul. Przemysłowa 27
33-100 Tarnów
14 629 81 81; 14 627 29 56

Volpex

ul. Lwowska 131
33-300 Nowy Sacz
184400478

Volpex

ul. Węgierska 179
33-300 NOWY SĄCZ
(18) 443 86 08

Technex S.C.

ul. Nawojowska 129 e
33-300 Nowy Sacz
184439942

Elektrotech

ul. Parkowa 6
38-300 Gorlice
883050902

Volpex

ul. Michalusa 18
38-300 Gorlice
(18) 353 88 16

Dystrybutorzy Milwaukee Mazowieckie

ANB Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Ostrobramska 91
04-118 Warszawa
226121616

Szwedzkie Biuro Techniczne

ul. Floriana 40973
04-664 Warszawa
226130012

F.H.U. Reedox

ul. Marywilska 38
03-228 Warszawa
795352696

Prointool S.C.

ul. Al. Krakowska 97/1
05-090 Raszyn
533330445

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Płocka 11
06-400 Ciechanów
(23) 672 44 45

REMEX

ul. J. Kilińskiego 20
08-110 Siedlce
(25) 632 30 34

Bass Tools

ul. Brzeska 102 d
08-110 Siedlce
501511886

Elkot

ul. 25 Czerwca 71
26-600 Radom
483639757

PAJM

ul. Kierzkowska 2
26-600 Radom
(48)3314420, 885886655

F.H. TYTAN PŁOCK

ul. Rembielińskiego 10
09-407 Płock
0048 24 2358 422

F.H. GOSTYNIN

ul. Kutnowska 74 a
09-500 Gostynin
242358422

Elmonter

ul. Lipowa 57
08-300 Sokołów Podlaski
604 26 16 43

Gałązka

ul. Warszawska 117
05-300 Mińsk Mazowiecki
0048 25 758 65 44

Jackonet

ul. Dolna 7
05-300 Mińsk Mazowiecki
257405501

Merkurion

ul. Królewska 14
05-827 Grodzisk Mazowiecki
698692271

Putz-System

ul. Kłobucka 13
02-699 Warszawa
0048 22 3319696

Reaktor

ul. Leśna 20a
08-110 Siedlce
25 643 54 86

San-Pro

ul. Główna 5/4
05-515 Mysiadło
792012862

Dystrybutorzy Milwaukee Opolskie

Amex

ul. Januszkowice, Osadnicza 4
47-330 Zdzieszowice
774886687

ANC-AD Elektrotechnik Sp.zo.o. Sp.komandytowa

ul. Wierzch 28D
48-250 Wierzch
660621223

PROTECH Sp. z o.o.

ul. Budowlanych 52/58
45-124 Opole

Dystrybutorzy Milwaukee Podkarpackie

Unimet Sp.z o.o. o./Stalowa Wola

ul. Energetyków 14A
37-450 Stalowa Wola
48 15/8441871

Technid Rzeszów ul. Okulickiego 16

ul. Okulickiego 16
35-206 Rzeszów
0048 17 863 49 80

Unimet

ul. Al. Okulickiego 20
35-205 Rzeszów
(17) 230 66 80

DORMAR

ul. T. Boya Żelenskiego 4
35-105 Rzeszów
178547790

Diam - Pol

ul. Palikowka 338 e
36-073 Strazów
178636447

Technid Rzeszów ul. Borowa 51

ul. Borowa 51
32-206 Rzeszów
608096904

Unimet Sp. z.o.o.

ul. Torowa 2
35-205 Rzeszów
172306680

ELEKTRO-METAL ŁAŃCUT

ul. Ul. Kochanowskiego 88
37-100 Łańcut
(17)225 63 81

Biuro Handlowe Dragan

ul. Składowa 9
38-400 KROSNO
134363303

Unimet

ul. Przemysłowa 55
39-300 Mielec
(17) 583 09 57

Unimet Sp z. o.o. o./Jasło

ul. Przemysłowa 7
38-200 Jasło
48 13/4927110

ELSPAW & ŚRUTEX-POL

ul. Lwowska 1
38-500 Sanok
134655050

Jastan

ul. Adama Mickiewicza 38
37-700 Przemyśl
0048 16 678 88 85

Dystrybutorzy Milwaukee Podlaskie

Sklep Metalowy Wielobranżowy

ul. Mostowa 5
16-300 Augustów
601 3860 68

Serwis-Tech

ul. Brzostowskiego 10A
16-300 Augustów
0048 87 643-28-09

JR Tech

ul. Grodzieńska 16
16-010 Wasilków
0048 85 719 40 86

Dystrybutorzy Milwaukee Pomorskie

CenTech / o. Gdańsk

ul. Narwicka 8
80-557 Gdansk
58 3509500

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Chrobrego 36/38a
80-423 Gdańsk
607 658 52

Newtool sp. z o.o.

ul. Chrzanowskiego 36 B
80-278 Gdansk
601624407

Sklep narzędziowy Stanley Centrum

ul. I Brygady Pancernej WP 84 ( obok hotelu Olimp )
84-200 Wejherowo
502789888

Centrum Narzędzi Kneblewski

ul. Grottgera 17 d
76-200 Slupsk
598417990

Dystrybutorzy Milwaukee Śląskie

Wkręt-Met

ul. l. Wincentego Witosa 170/176, Kuźnica Kiedrzyńska
42-233 Mykanów
(34) 377 71 00

P.P.H.U. Flomar 2 S.C.

ul. F. Kościelniaka 26
41-409 Myslowice
512101835

Slet Będzin

ul. Staszica 2
42-500 Bedzin
32 761 17 77

Salvum-System s.c.

ul. Aleja Józefa Mireckiego 14
41-200 Sosnowiec
503377996

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Hallera 4
40-321 Katowice
914808484

P.P.H.U. Arbud II S.C.

ul. ligocka 2a
43-502 czechowice-Dziedzice
322159500

Japis - Narzędzia Sp. z o.o.

ul. Wiślan 11
41-608 Swietochlowice
323451525

MARKAN

ul. 3 Maja 82
41-800 Zabrze

W-Z Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 202a
44-100 Gliwice
510993178

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Gajowa 17
42-229 Czestochowa
914808484

Mazur s.c.

ul. Wodzisławska 79 A
44-325 Mszana
(32) 475 18 36

Lubar

ul. Spółdzielcza 11
44-145 Pilchowice
(32) 235 67 76

Zniszczoł

ul. Lektorska 31
44-200 Rybnik
324248157

Lubar

ul. S. Konarskiego 159 a
44-274 Rybnik
324331635

Celmax

ul. Jagiellońska 59/65
42-200 Czestochowa
343661437

Dystrybutorzy Milwaukee Świętokrzyskie

FHU SPAW TECH

ul. Kielecka, Kostomłoty II 20,
26-085 Miedziana Góra
882450075

Dystrybutorzy Milwaukee Warmińsko-mazurskie

HMT

ul. Przemysłowa 8
11-700 Mrągowo
(89) 741 0019

P.H.U. Towo

ul. Panieńska 7-8
82-300 Elblag
552357260

F.U.H. Kros

ul. Al. M. J. Piłsudskiego 64 c
10-450 Olsztyn
895390406

TAMA Farby Lakiery Sp. z o.o.

ul. Olsztyńska 3
12-200 Pisz
874252734

Dystrybutorzy Milwaukee Wielkopolskie

Metalowiec-Prim

ul. Przemysłowa 21
63-600 Kepno
566107044

Roboprojekt

ul. Krańcowa 14
61-022 Poznań
(61) 879 1603

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Węglowa 1/3, lok. 9
60-122 Poznań
506 192 87

Hurtownia Narzędzi NARMA

ul. Lemańskiego 1
62-030 Lubon
618131866

M.T.Technika S.C.

ul. Rosnowska 6/8
62-052 Komorniki
691767876

F.H.U. ENERGOBOX

ul. Kolejowa 22 a
64-300 Nowy Tomysl
501489456

F.H.U. Elektropark

ul. Braci Peugeot, Krapicko 1
64-200 Wolsztyn
683472141

TORA

ul. Mórkowska 40a,
64-100 Leszno
65 529 90 30

Intertools s.c.

ul. Usługowa 11
64-100 Leszno
(65) 52 41 64

MAC

ul. Kopernika 1
64-980 Trzcianka

Globex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Motylewska 48
64-920 Piła
48 67-214-55-00

Z.H.U. TOMBUD

ul. Zdunowska 197
63-700 Krotoszyn
627226519

Dystrybutorzy Milwaukee Zachodniopomorskie

Centrala Techniczna ELTECH

ul. Al. Powstańców Wlkp. 39 b pok. nr 8
70-111 Szczecin (budynek PRIM)
(91) 564 4035

PIRAMIDA F.U.H.

ul. Welecka 10 a
72-006 Mierzyn
914624400

Sanistal Sp. z o.o.

ul. Gryfińska 44
70-772 Szczecin
914250616

Elektroflex

ul. Kościelna 52
71-834 Szczecin

OTTENSTEN POLSKA SP. Z O.O.

ul. Przemysłowa 12
73-110 Stargard
914808484

Technik Tomasz Majchrzak

ul. Bohaterów Warszawy 4
75-211 Koszalin
943477741

PHU Pasja

ul. Różana 1C
75-220 Koszalin
(94) 340 80 54

Ergonomik Szczecin

ul. Ul. Heyki 27,
70-631 Szczecin
604615919