Wiadomości 27 paź
Samsung
Zadbaj o czyste powietrze w mieszkaniu jesienią i zimą

Czyste powietrze w domu to nie tylko komfort, ale także lepsze samopoczucie na co dzień i więcej energii do działania. Dlatego też warto zadbać o jego jakość, szczególnie w okresie jesienno-zimowym w którym nasila się smog na zewnątrz.

Zanieczyszczone powietrze w najbliższej okolicy przekłada się również na to jak czujemy się w naszym domu, gdyż dostaje się ono do pomieszczeń i wpływa na nasze samopoczucie. Jedną ze skutecznych opcji aby to zmienić jest oczyszczacz powietrza. Wybierając odpowiedni model możemy oczyszczać powietrze na określonej powierzchni.

Postaw na skuteczność

Sezon smogowy w Polsce trwa od końca listopada aż do marca i chociaż oczyszczacz powietrza to urządzenie całoroczne to właśnie te miesiące odgrywają kluczową rolę dla zdrowia naszych płuc. Postaw na zdrowe oddychanie wybierając oczyszczacz o wysokiej skuteczności. Takie właśnie są oczyszczacze Samsung.

Oczyszczacze powietrza Samsung usuwają aż do 99,97% [1] zanieczyszczeń. Każdy z filtrów odpowiada za usuwanie innych substancji drażniących. Najpierw filtr wstępny, który zatrzymuje większe cząsteczki kurzu, pyłki i sierść zwierząt. Kolejny, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i lotne związki organiczne, w tym formaldehyd oraz nieprzyjemne zapachy, detergenty, tlenek węgla, opary kuchenne, dym [2]. Kluczowy dla alergików jest niezwykle precyzyjny filtr ultra drobnego pyłu, który usuwa do 99,97% mikroskopijnych cząsteczek pyłu o wielkości 0,26 ㎛, takich jak roztocza, zarodniki pleśni i bakterie. Wyłapuje też molekuły smogu PM1,0: PM2,5 i PM10.

Oczywiście oczyszczaczami powietrza Samsung można sterować za pomocą aplikacji SmartThings [3]. Dzięki niej możemy bez względu na naszą lokalizację sprawdzić w dowolnym momencie przy pomocy smartfona stan zanieczyszczenia powietrza w naszym mieszkaniu albo ustawić harmonogram pracy oczyszczacza – wszystko po to by móc wrócić do czystego domu na przykład po długim dniu pracy czy weekendowym wyjeździe.

Nie zapomnij o regularnym odkurzaniu

 Dbając o jakość powietrza w naszych mieszkaniach, nie możemy zapomnieć o odkurzaniu. Regularne usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z podłóg czy mebli jest bardzo ważne dla czystego powietrza. Wesprą nas w tym odkurzacze Samsung z linii Bespoke Jet, które swoją skuteczność zawdzięczają wysokiej mocy, stacji czyszczącej oraz specjalistycznemu zestawowi końcówek do różnych powierzchni. Wspomniana już stacja czyszcząca All-in-One to wyróżnik rynkowy Samsung. Zapewnia ona nie tylko ładowanie po każdym użyciu, ale też każdorazowo automatycznie opróżni pojemnik na kurz. Specjalny worek zamontowany w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9% [4]. Stacja czyszcząca jest zatem wyjątkowym rozwiązaniem nie tylko dla alergików, ale także dla osób którym szczególnie zależy na higienie. Dzięki temu dodatkowo dbamy o jakość powietrza w naszych domach po zakończonym sprzątaniu.

Wybierz odkurzacz, jakiego potrzebujesz już teraz i skorzystaj z promocji ze zwrotem do 700 zł [5].

Teraz przy zakupie wybranego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet lub Jet możesz zyskać zwrot na konto aż do 700 zł. Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 roku. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Mechanizm promocji:

Kup wybrany odkurzacz Jet lub Bespoke Jet w terminie promocji, zostaw opinię i odbierz zwrot na konto do 700 zł.

Szczegóły promocji na jet.samsung.pl.

Promocja trwa od 26.09 do 5.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. 700 zł to maksymalna wartość zwrotu, a 50 zł to wartość minimalna przy zakupie wybranych urządzeń Samsung objętych promocją. Maksymalny zwrot 700 zł dot. modelu Bespoke Jet AI (VS28C9784QK/GE). Pełna lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na jet.samsung.pl.

Samsung