Wiadomości 25 paź 2021
Atest Gaz
Udział w wydarzeniach branżowych | Atest Gaz

fot. Atest Gaz

Ostatni miesiąc to w naszej firmie aktywne uczestnictwo w wielu wydarzeniach branżowych.

W dniach 14-16.09.21 uczestniczyliśmy w corocznych Targach Energetycznych Energetab w Bielsku – Białej. Pomimo w ciąż trudnej sytuacji pandemicznej na targach mieliśmy okazje spotkać wielu naszych klientów a także nawiązać nowe relacje biznesowe.

Na przełomie września i października można było spotkać przedstawicieli naszej firmy na X Ogólnopolskich Warsztatach Amoniakalnych  “Przemysłowe instalacje chłodnicze- warunki prawidłowej eksploatacji” organizowanych przez firmę Metalko. Podczas warsztatów mieliśmy okazję prezentować rozwiązania dla detekcji amoniaku w przemyśle spożywczym. Warsztaty Amoniakalne to spotkania zawsze bardzo owocne dla naszej firmy pod kątem wymiany doświadczeń a także relacji wśród przedsiębiorstw z branży. 

Westinghouse & Bechtel Supplier Symposium to wydarzenie zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska na której pojawiliśmy się jako potencjalny dostawca. Podczas sympozjum mieliśmy okazję poznać dwie wiodące amerykańskie firmy działające w światowym przemyśle jądrowym - Bechtel i Westinghouse Electric Company. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tych wydarzeń!

 Zobacz relację 

Tagi: Atest Gaz
Atest Gaz