Wiadomości 4 sty
Caleffi
Trzecia edycja szkoleń z Caleffi Poland

W styczniu Caleffi rozpoczyna kolejny, trzeci już cykl szkoleń, organizowanych w siedzibie Caleffi Poland w Krakowie dla partnerów biznesowych firmy, głównie firm instalatorskich. Sezon szkoleniowy będzie trwał do czerwca 2019r.

Do tej pory mieliśmy okazję gościć kilkustet zadowolonych uczestników. Świadczą o tym wyrazy uznania dla naszego szkoleniowca - doradcy technicznego, jak i kolejka chętnych na kursy w Krakowie.

W ramach spotkań przeprowadzane są szkolenia omawiające m.in. sposoby usuwania zagrożeń i problemów występujących w instalacjach c.o., zwłaszcza w obszarze hydrauliki, w oparciu o produkty firmy Caleffi Hydronic Solutions. Dynamiczna formuła krótkich prezentacji technicznych uzupełniona materiałami informacyjnymi oraz czasem indywidualnych rozmów z obecnymi podczas szkolenia ekspertami, umożliwia uczestnikom nie tylko dokładne zapoznanie się z bogatą linią produktów firmy Caleffi, ale także zdobycie dużej porcji wiedzy praktycznej przydatnej w codziennej pracy.

Podobnie jak w latach poprzednich, przewidziana jest atrakcja dla uczestników szkolenia, w postaci czynnego udziału w wyścigach, na najnowocześniejszym torze gokartowym w Polsce. Dla najszybszej trójki  - wyjazd na wyścig w ramach cyklu Formuła 1. Tym razem dla nas, Polaków będzie to cykl niezwykły. Po 8 latach, do czynnej rywalizacji przystąpi nasz mistrz -  Robert Kubica. Oby GRAND PRIX formuły 1 na Autodromo Nazionale di Monza w Monza we Włoszech - przyniosło mu zwycięstwo. To właśnie tam do  “Domu Ferrari”, 8 września 2019 r., zaprosimy najszybszych uczestnikow rywalizacji na torze w Krakowie, trzeciego cyklu szkoleń organizowanego przez Caleffi Poland

SZKOLENIA PRODUKTOWE WE WŁOSZECH
Naszym partnerom proponujemy rówież wyjazd do Centrali Firmy Caleffi do Włoch. Z tej formy szkolenia skorzystało już ponad kilkaset osób. Podczas podróży będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z procesem produkcji najwyższej jakości komponentów do urządzeń HVAC, z których jesteśmy dumni. Wizyta w fabrykach Caleffi połączona jest zazwyczaj ze zwiedzaniem Mediolanu, zapewnieniem lokalnych atrakcji i oczywiście rozkoszowaniem się smakiem kuchni włoskiej.

Caleffi