Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 13 sty 2020
Caleffi
Szkolenia z Caleffi Poland 2020

Jak co roku, miło nam będzie gościć Państwa na naszej sali szkoleniowej w Siedzibie Firmy Caleffi w Krakowie, gdzie Doradcy Techniczni Naszej Firmy z wykorzystaniem najnowszych technik będą prowadzić prezentacje oraz szkolenia z zakresu właściwości użytkowych oraz możliwości stosowania produktów Caleffi w instalacjach grzewczych oraz wody użytkowej.

W proponowanych przez nas tematach szkoleń na bieżący rok znajdzie się omówienie zagadnień związanych z: sposobami usuwania zagrożeń i problemów występujących w instalacjach c.o., równoważeniem hydraulicznym instalacji, stosowaniem produktów Caleffi przeznaczonych do instalacji wody użytkowej, w tym m.in. regulatorów ciśnienia wody i zaworów mieszających. Wszystko to, w oparciu o systemy, kompleksowe rozwiązania i produkty wytwarzane przez Firmę Caleffi Hydronic Solutions. 

Dokładamy wszelkich starań, aby formuła prezentacji technicznych prowadzona przez naszych ekspertów, wzbogacona materiałami informacyjnymi oraz indywidualnym doradztwem, umożliwiła zapoznanie się z bogatą linią produktów firmy Caleffi. Szkolenia nastawione są na przekazanie możliwie największej ilości informacji i wiedzy praktycznej przydatnej w codziennej pracy projektanta czy instalatora. Podobnie jak w latach poprzednich, przewidziana jest atrakcja dla uczestników szkolenia, w postaci czynnego udziału w zabawie na certyfikowanym, najnowocześniejszym torze gokartowym w Polsce. Najszybszą „trójkę” zaprosimy wraz z osobami towarzyszącymi na wyjazd na wyścig w ramach cyklu Formuła 1 na torze w Monza we Włoszech  - 6 września 2020 r., połączony z możliwością zwiedzania zakładów produkcyjnych oraz badawczo-rozwojowych Caleffi SPA we Włoszech.

Uzupełnieniem szkoleń, jest nowoutworzony blog ASK Caleffi, w którym nasi specjaliści odpowiadają na najpopularniejsze, nurtujące naszych Klientów zagadnienia. Jak do tej pory pojawiły się tematy, tj:
- Jakie preparaty chemiczne można bezpiecznie stosować w instalacjach grzewczych?
- Świadomie kontroluj ciśnienie w instalacji - Regulatory ciśnienia wody
- Separator “a po co to komu?” - Usuwanie zanieczyszczeń w instalacjach
- Zastosowanie systemu AQUASTOP
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie w zakresie tematów, które z Państwa perspektywy są trudne, ciekawe, stanowią wyzwanie w pracy codziennej – czekamy na Państwa propozycje zagadnień do omówienia w ramach naszego bloga technicznego ASK Caleffi.

SZKOLENIA PRODUKTOWE WE WŁOSZECH

Naszym partnerom biznesowym z Polski, firmom współpracującym, inwestorom, projektantom, firmom wykonawczym i instalatorom proponujemy również wyjazd do Centrali Firmy Caleffi do Włoch. Z tej formy szkolenia do tej pory skorzystało już ponad tysiąc osób. Podczas podróży będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z procesem produkcji najwyższej jakości komponentów do urządzeń HVAC a także z całością procesu związanego z ich projektowaniem oraz nadzorem nad ich jakością.
Wizyta w fabrykach Caleffi połączona jest zazwyczaj ze zwiedzaniem Mediolanu, Turynu bądź Bergamo miłym dodatkiem jest oczywiście degustacja lokalnych dań z kuchni włoskiej

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w naszych projektach szkoleniowych, zapraszamy do kontaktu z regionalnymi przedstawicielami handlowymi firmy Caleffi Poland.

Caleffi

Caleffi

Caleffi https://www.caleffi.com/poland/pl

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.