Wiadomości 28 paź
Danfoss
Technologia Danfoss Drives finalistą konkursu AHR Expo Innovation Awards

fot. Danfoss

Danfoss został finalistą w jednej kategorii i zwycięzcą trzech nagród AHR Expo Innovation 2020. Konkurs odbywa się co roku i wyróżnia najbardziej kreatywne i oryginalne produkty, systemy i technologie prezentowane na Międzynarodowej Wystawie Klimatyzacja, Ogrzewanie, Chłodzenie (AHR Expo) w kategoriach automatyka budynkowa, chłodzenie, zielone budownictwo, ogrzewanie, jakość powietrza wewnętrznego, instalacja wodociągowa, chłodzenie, oprogramowanie, narzędzia i Przyrządy oraz Wentylacja.

 

Zwycięzcy są wybierani przez sędziów zewnętrznych ASRAE, którzy oceniają zgłoszenia w oparciu o innowacyjność, kreatywność, zastosowanie oraz wartość i wpływ na rynek.

Tegoroczni laureaci zostaną uhonorowani podczas oficjalnej ceremonii podczas AHR Expo 2020, która odbędzie się w dn. 3 – 5 lutego 2020w Orlando.

  • Zwycięzca w kategorii „Cooling”: Danfoss Interlaced Micro Channel Heat Exchangers
  • Zwycięzca w kategorii „Green building”: Danfoss Turbocor® TG490 Compressor
  • Zwycięzca w kategorii „Refigeration”: Danfoss CO₂ Adaptive Liquid Management Solution

Finalista: Danfoss VLT® Condition-based Monitoring

Danfoss został finalistą w kategorii „Building Automation” za produkt Danfoss VLT® Condition-based Monitoring. Licencjonowana funkcja oprogramowania dla napędów Danfoss VLT® pozwala użytkownikowi wykorzystać napęd jako inteligentny czujnik do monitorowania stanu silnika, wykrywania wczesnych problemów i znajdowania rozwiązań przed ich wystąpieniem co minimalizuje szkodliwy wpływ na procesy.

„Danfoss jest zaangażowany we wprowadzanie innowacji i rozwiązań nowej generacji na rynek, aby pomóc naszym klientom poprawić efektywność energetyczną, zmniejszyć emisje i spełnić przepisy klimatyczne” - powiedział John Galyen, prezes Danfoss w Ameryce Północnej. „Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy ponownie wyróżnieni w programie AHR Expo Innovation Awards. W sumie Danfoss został wyróżniony ponad 30 razy w ciągu ostatnich 17 lat - prawdziwy dowód na nasze inwestycje i zaangażowanie w innowacje w całym naszym szerokim portfolio. Cieszymy się na współpracę z naszymi partnerami branżowymi w celu wdrożenia tych rozwiązań na rynku HVACR ”.

Tagi: Danfoss
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście