Wiadomości 30 mar
Targi Gastrosilesia | Jeven

fot. Jeven

W dniach 11-13 marca 2018 odbyła się V edycja targów Gastrosilesia, które zaliczają się do największych wydarzeń w sektorze HoReCa w Polsce. Gastrosilesia odbyła się w towarzystwie Food show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach., gdzie swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców. Podczas trwającego przez 3 dni Food show wystąpiło ponad 100 prelegentów, strefę Gastrosilesia odwiedziło blisko 3000 przedstawicieli branży, a w samym dniu otwartym wydarzenie odwiedziło 10 000 gości.

Na zaproszenie dystrybutora – firmy Weindich – Jeven zaprezentował na swoim stoisku okap nawiewno-wywiewny z wiązką wychwytującą JSI wraz z filtrami cyklonowo-cylindrycznymi oraz siatkowymi JFF, dedykowanymi do układów z odzyskiem ciepła. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się wyspa grzewcza Mareno złożona z modułów linii 700 wraz opcjonalnymi zaokrąglonymi bokami oraz cokołami.

Jeven Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem włoskich urządzeń Mareno na polski rynek celem budowania jak najbardziej kompleksowej oferty urządzeń premium dla gastronomii.

gift